For the People (TV seriál)

USA, 2018–2019, 14 h 18 min (Minutáž: 42–43 min)

Kris Bowers

Britt Robertson, Jasmin Savoy Brown, Ben Rappaport, Rege-Jean Page, Ben Shenkman, Hope Davis, Vondie Curtis-Hall, Anna Deavere Smith, Tara Buck, Susannah Flood, Wesam Keesh, Brian Huskey, Skyler Hart, Michael Beach, Anne-Marie Johnson, Anna Khaja, Arthur Darbinyan, Neil Hopkins, Elizabeth Pan, Julie Dretzin, Alice Hunter, Alicia Urizar, Mary McCormack, Aaron Staton, Patricia Bethune, Lou Beatty Jr., Mandy Levin, Rahvaunia, Jessica Collins, Cathy Lind Hayes, Thomas Lennon, Caitlin Stasey, Olivia Sandoval, Nelson Mashita, Marwan Salama, Christopher Rivas, Julie Lancaster, Hugo Armstrong, Rebecca Metz, Izzy Diaz, Derek Phillips, Ashwin Gore, Phil Austin, Lilli Birdsell, Lisa Waltz, Miles Gaston Villanueva, Rae Gray, Danielle Bisutti, Karl T. Wright, Shalin Agarwal, Spencer Garrett, Kathe Mazur, Elijah Nelson, Stephanie Maura Sanchez, Arlene Santana, Charles Michael Davis, Steven Culp, Mac Brandt, Robin Roberts, Suzanne Whang, Seth Morris, Harris Yulin, Nigel Gibbs, Jennifer Hasty, Kristin Carey, Brett DelBuono, James Babson, Renee Faia, Joanne Spracklen, Nate Torrence, Shane Coffey, Christopher Amitrano, Eugene Kim, Adria Tennor, Brad Beyer, René Ashton, Robert Curtis Brown, Dabney Coleman, Deborah Geffner, Kikey Castillo, Bee-Be Smith, Kelly Wolf, Alison Fernandez, Jovan Armand, Aaron Bledsoe, John Lacy, Marshall Allman, José Zúñiga, Obba Babatundé, Shea Buckner, Melinda McGraw, Tracy Vilar, Rene Moran, Matt Baram, Larry Cedar, JoAnna Rhambo, Philippa Coulthard, Carlos Miranda, Deniz Akdeniz, Eddie Alfano, Petey J. Gibson, BJ Mitchell, Miles Tagtmeyer, Elaine Kao, Terrell Tilford
  • Gogo333

Další drama z produkce Shondalandu a opět je to velmi znát a opět mě to nijak nebaví. Herci nijak výrazný, ale potěší aspoň neokoukané nové tváře. Z postav mě žádná nijak nezaujala. Případy a děj epizod takový průměr. Celé je to takové utahané a nevýrazné. 50%(26.5.2018)

Klasické drama od Shondalandu, které se věnuje mladé generaci obhájců a žalobců. Obsazení funguje, jak má. Příběhy v každém díle jsou zajímavé. Rozhodně doporučuji všem, kteří rádi sledují seriály z právnického prostředí. Stojí to totiž za to.(10.9.2018)