Nastala chyba při přehrávání videa.
 • CzechGod
  ****

  docela prdel jak Jessica neumi hrat a furt se tlemi a uculuje, i kdyz se snazi tvarit smutne, vazne nebo nasrane :D jinak je takova oddychovka jako byla xena a asi dalsi serie pudou s koukatelnosti standardne dolu...(2.11.2018)

 • erased
  odpad!

  Jeden z těch seriálů co jsou tak špatný, až jsou... ještě horší. Občas je ale potřeba zjistit jak hluboko může televizní tvorba klesnout.(3.10.2018)

 • pilarius
  ****

  Kdo koukal na Hercula, Xenu, Legend of the Seeker, Merlina nebo Atlantis, může se koukat i na tohle. Podle mě patří po té první řadě k těm lepším. Janzo je originální a parádně zahraná postava, Gwynn září jak dvě Slunce, milostný trojúhelník je hezky rovnoramenný, nejméně polovina herců kouzelně přehrává, kostýmy a rekvizity nadprůměrné, digitálno snesitelné. Co by to sneslo jsou pořádní záporáci, tomu místnímu chybí už jen latex. Sneslo by to rovněž kvalitnější lore/propracovanější politiku světa, což se pojí s tím, že na první řadu je 10 dílů prostě málo. Sečteno a podtrženo: bavil jsem se a chci druhou řadu.(4.10.2018)

 • brasek
  *

  Doba Kevina Sorba ako Herkula skončila a Xena už tiež nie je v móde. V podstate filmári zaspali dobu o dvadsať rokov, alebo počítajú s novou generáciou ktorú takéto niečo zaujme. Svojím výzorom a príbehom tento seriál patrí o tých dvadsať rokov spať a preto znižujem o jednu hviezdičku moje hodnotenie.(4.8.2019)

 • Crowen
  ****

  Je to prostě levný. Chvílema i nechtěně srandovní. Hlavní postava neumí hrát, ale zřejmě je tam od toho, aby byla hezká. CGI strašný, démoni gumoví. Výprava mizerná a námět naprosto generický fantasy. Prostě takovej Skyrim mezi TV seriály. Říkam si, proč na to vlastně čumím. Z nějakýho důvodu mě to strašně baví. Asi atmosféra, příběh, postavy... nevim. A druhá řada je ještě lepší než ta první. Baví mě to prostě.(7.10.2019)