Reklama

Reklama

V rytmu srdce

  • USA Hearts Beat Loud (více)
Trailer 2

Obsahy(1)

Snímek "V rytmu srdce" vypráví příběh někdejšího muzikanta, majitele živořícího obchodu s deskami v brooklynské čtvrti. Vdovec a stárnoucí brooklynský hipster Frank (Nick Offerman) vytvoří zvláštní hudební duo se svou dospívající dcerou Sam (Kiersey Clemonsová), která se zrovna chystá opustit domov a nastoupit na vysokou školu v Kalifornii. Když jejich společná píseň prorazí na internetu, Frankovo úsilí vzdát se snů o slávě a nechat svou dceru jít vlastní cestou se rázem zkomplikuje. (Cinemax)

(více)

Videa (2)

Trailer 2

Recenze (20)

blackJag 

všechny recenze uživatele

"KDYŽ TI ŽIVOT POLOŽÍ HÁDANKU, PROMĚŇ JI V UMĚNÍ." Jó, kdyby to bylo tak snadné :-) Indie film o indie hudební scéně, respektive něčem, co by rádo bylo její součástí... V klidu, nějaké to slabé drama, nějaké to pinožení a krátká cesta k sebepoznání. Líbilo se mi civilní pojetí všech charakterů, zato hudební složka nijak zvlášť. 60% ()

Arsenal83 

všechny recenze uživatele

Starý Sam Hawkins a jeho pekná lesbická dcéra hrajú nejaké country či čo. To, čo sa hralo na milý rodinný príbeh sa otočilo v ďalšiu "nenápadnú" LGBT propagandu. Pretože v tom filme sa naozaj nič nestane, hrajú dokola tie isté pesničky, dej sa nikam neposúva a potom zase záber na dve lesbičky. Milujem filmy bez pointy. ()

Reklama

Eluin 

všechny recenze uživatele

Film Hearts beat loud režiséra Bretta Haleyho (který se také podílel na tvorbě scénáře) je celkem příjemným, pohodovým kouskem. Problem, který s ním trochu mám, je - v mých očích - jeho nevěrohodnost. Frank (člověk věkem okolo 50) prodává ve svém obchodě hudební desky. Po smrti manželky vychovává dceru Sam, která se chystá na dráhu studia medicíny (což v USA není levá záležitost). Frank má však velký sen, utvořit se svoji dcerou hudební skupinu a nahrávat skladby a koncertovat. Bohužel, dcera do toho tak zapálená není. Frank má navíc problém s penězi a také se svoji stárnoucí matkou, která krade po obchodech. Jak se to vše vyvrbí nám film ukazuje na cca 97 minutách. Zápletka je podle mě docela fajn, ale do očí bijící mi přijde kontrast životního stylu rodiny (prakticky vše od Apple, apod.) s tím, že jsou údajně na mizině. To je linka, na které šlo podle mě více zapracovat, aniž by se z toho nutně muselo stát sociální drama. Takto podané to ale nepůsobí moc věrodně, spíše odflákle. Dost pasáží je také věnováno hudbě, což je žánrově jakýsi indie-folk-rock, to nemusí sednout každému. Mně osobně to nevadilo, ale přiznám se, že v některých místech bych trochu stříhal. Celý film má navíc dost pozitivní vyznění, ale výsledný efekt "pohlazení po duši" se u mě nedostavil. Na to používá příliš "konvenční zbraně". Nějak mi tam chyběla i více zdůrazněná pointa, prostě pocit, že ty dějové linky šlo rozehrát lépe a uvěřitelněji. Škoda, podívat se na to ale určitě dá. ()

Aljak 

všechny recenze uživatele

Milý príbeh o otcovi a dcére, ktorých spája najmä láska k hudbe. Avšak čoskoro sa blíži zlom, kedy Frank bude musieť zavrieť svoj milovaný obchodík s platňami, no a Sam sa chystá na univerzitu. Frank mi bol svojim prejavom veľmi sympatický, aj hrou na gitaru, ale jeho dcéra Sam vo mne vyvolávala skôr averziu (neviem preč, ale bola mi proste nesympatická). A vôbec nechápem, načo tam bola dobrá tá lesbická línia príbehu, ktorá tam bola úplne zbytočná. Ale inak príjemná dráma, aj s komediálnymi vsuvkami a zaujímavým dejom. 3* ()

Fifer 

všechny recenze uživatele

Once projetý filtrem Gay Parade. Ale teď vážně. Určitě nelze nikomu vyčítat, pokud film totálně sejme. Ano, je to pravda, nemá skoro děj a ten který má, je strašně ohranej. Jenomže občas jste třeba nemocní, je vám zle a nemáte chuť na nějaké severské drama o tom, jak jsou všechny vztahy na hovno, všichni jsou svině a nic nemá smysl. A pak je ideální si dát obyčejný hudební feel good movie, příběh otce a dcery. Kýčovité, ale velmi působivé. ()

Galerie (7)

Reklama

Reklama