V rytmu srdce

• USA Hearts Beat Loud (více)
Trailer 2

Snímek "V rytmu srdce" vypráví příběh někdejšího muzikanta, majitele živořícího obchodu s deskami v brooklynské čtvrti. Vdovec a stárnoucí brooklynský hipster Frank (Nick Offerman) vytvoří zvláštní hudební duo se svou dospívající dcerou Sam (Kiersey Clemonsová), která se zrovna chystá opustit domov a nastoupit na vysokou školu v Kalifornii. Když jejich společná píseň prorazí na internetu, Frankovo úsilí vzdát se snů o slávě a nechat svou dceru jít vlastní cestou se rázem zkomplikuje. (Cinemax)

Trailer 2

blackJag

"KDYŽ TI ŽIVOT POLOŽÍ HÁDANKU, PROMĚŇ JI V UMĚNÍ." Jó, kdyby to bylo tak snadné :-) Indie film o indie hudební scéně, respektive něčem, co by rádo bylo její součástí... V klidu, nějaké to slabé drama, nějaké to pinožení a krátká cesta k sebepoznání. Líbilo se mi civilní pojetí všech charakterů, zato hudební složka nijak zvlášť. 60% ()

Arsenal83

Starý Sam Hawkins a jeho pekná lesbická dcéra hrajú nejaké country či čo. To, čo sa hralo na milý rodinný príbeh sa otočilo v ďalšiu "nenápadnú" LGBT propagandu. Pretože v tom filme sa naozaj nič nestane, hrajú dokola tie isté pesničky, dej sa nikam neposúva a potom zase záber na dve lesbičky. Milujem filmy bez pointy. ()

silentname

"Hearts Beat Loud" je v jadre jednoduchým filmom, v ktorom sa však skrýva trošku viac, než by sa mohlo na prvý pohľad zdať. Bavilo ma to sledovať a skvelým spôsobom to ukazuje vzťah medzi otcom a dcérou, ukazuje to lásku a rovnako aj ako niekedy musíme ako ľudia uvažovať čomu dáme prednosť. A či sa rozhodneme byť dospelí, rozumní a zahubíme naše vášne, alebo v nás zvíťazí to dieťa, ktoré vždy túžilo po niečom úžasnom a konečne budeme mať možnosť to získať. Neviem či ide o film, o ktorom viem povedať veľa, no rozhodne mi ostal v mojom hudobnom srdci. Mimochodom, soundtrack je úžasný. Nebyť tých klišé, mohlo to byť ešte o niečo lepšie. Hodnotenie: B ()

KiiWi

Stejně jako táta brnkal na kytaru, i mě film brnkal na tu moji hudební citlivou strunu. Hlavní píseň mi zněla v hlavě ještě pár dnů. Je to milý, takový „lidský“ film, který diváka dostane svou jednoduchostí a postavami, které jsou skvěle napsané. Plné hlubokých citů, které z toho filmu jen stříkají. Tyhle filmy mám rád. A když je na ně správná nálada, dokážu si je pořádně užít. Tenhle mě rozněžnil až do nebes.  Poslední dobou mám problém s čímkoli, co je příliš roztahané, proto opět jedna hvězda dolů. ()

tomik99

Naprosto obyčejný film o zcela obyčejných lidech v obyčejném městě, ale přesto to má něco do sebe. Nick Offerman je jako starostlivý otec, který chce probudit ve své dceři talent a objevit jen to nejlepší, je naprosto fenomenální. Rozhodně to není film, ke kterému bych se za pár let vrátil, ale jelikož šlo o hodinu a půl dlouhou oddechovku, tak mi to nevadilo. Konec, kdy v maloměstském mrtvém městě vystoupí kapela, stojí opravdu za to. Komorní film se vším všudy, ale nebylo to špatné. ()