Architects - These Colours Don't Run (hudební videoklip)

Krátkometrážní / Hudební

Velká Británie, 2012, 4 min

Stuart Birchall

Sam Carter

Komentáře uživatelů k hudebnímu videoklipu (2)

Přestože dle mého názoru Architects vše podstatné ve své tvorbě už řekli, měli hluché období a nakonec se vrátili ještě silnější, nelze jim upřít dobře patrný společenský apel. V klipu nic nového neuvidíme, ale jakožto kompilát současných lidských nešvarů, je to docela silné kafe. Nuže, konci vstříc.(12.9.2018)

Musím se přiznat, že Architects jsou mojí srdcovkou již několik let a stále mě baví, jakým směrem se ubírají. Od začátku jejich kariéry se nebojí v textech poukazovat na aktuální společenská témata a nabádat tak jejich fanoušky k tomu, aby otevřeli oči a postavili se k problémům čelem. Jedním z takových úderných songů je i „These colours don’t run“ ze čtvrtého alba „Daybreaker“. Klip je trefně sestříhaný z krátkých, mnohdy autentických, záběrů týkajících se naší konzumní společnosti, která dychtí po válkách, je sžírána korupcí a ovládána penězi a podvody. V kombinaci s textem tvoří kombinaci, která vás donutí zamyslet se nad absurditou tohoto světa, ve kterém jsme často jen „otroci“ sloužící davu.(20.9.2018)