poster

Dundee: The Son of a Legend Returns Home

Komedie / Krátkometrážní

USA / Austrálie, 2018, 3 min

Režie:

Steve Rogers

Kamera:

Russell Boyd
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • SOLOM.
  ***

  Kdyby něco podobného někdy skutečně vzniklo, asi bych se na to podíval, už jen kvůli tomu vcelku zajímavému hereckému obsazení. Je to sice FAKE, ale jo, asi u dvou situací jsem se i zasmál a Margot Robbie je sakra sexy ženská. Klidně bych si dal i o trošku delší porci minut – třeba rozuzlení s buvolem, je to sice píčovina, ale pobavila. Dundee byl svého času mým oblíbeným filmem – i dvojka…(1.6.2019)

 • korbitch22
  ***

  Nejdřív mi to přišlo celé jako dosti podivný nápad a když se nakonec ukázalo, že jde jen o fiktivní reklamu na turistický ruch, uvědomil jsem si, že pod taktovkou dobrých herců, muziky a silného příběhu bych si čtvrtý díl na spravení to infantilní trojce docela rád dal. Snad to došlo nějakému pohlavárovi z vyšších míst.(19.3.2018)

 • honajz
  ***

  Fiktivní trailer na neexistující film, který nikdo neplánoval natočit, ale trailer se tak zalíbil, že se diváci celého světa dožadují, aby skutečně natočen byl. Takže hodnotím jen nápad a těch pár vtípků.(26.6.2018)

 • Davies182
  ***

  Kdyby tam tu Margot Robbie dali, myslim že by to úspěch klidně mít mohlo :P.(12.3.2018)

 • P1tr
  ****

  Po několikatýdenní mystifikaci, zda jde o opravdový film či pouze reklamu na Superbowl se ukázala být pravdivou bohužel druhá varianta, ovšem i tak jsme dostali zábavných pár minut, ve kterých ze zmíněné hry s diváky a malé stopáže v rámci zvoleného konceptu tvůrci vytěžili maximum možného. A já teď chci ten opravdový film!(3.3.2018)