Dundee: The Son of a Legend Returns Home

Komedie / Krátkometrážní

USA / Austrálie, 2018, 3 min

Steve Rogers

Russell Boyd

Fiktivní trailer na neexistující film, který nikdo neplánoval natočit, ale trailer se tak zalíbil, že se diváci celého světa dožadují, aby skutečně natočen byl. Takže hodnotím jen nápad a těch pár vtípků.(26.6.2018)

Kdyby tam tu Margot Robbie dali, myslim že by to úspěch klidně mít mohlo :P.(12.3.2018)

Kdyby něco podobného někdy skutečně vzniklo, asi bych se na to podíval, už jen kvůli tomu vcelku zajímavému hereckému obsazení. Je to sice FAKE, ale jo, asi u dvou situací jsem se i zasmál a Margot Robbie je sakra sexy ženská. Klidně bych si dal i o trošku delší porci minut – třeba rozuzlení s buvolem, je to sice píčovina, ale pobavila. Dundee byl svého času mým oblíbeným filmem – i dvojka…(1.6.2019)

Po několikatýdenní mystifikaci, zda jde o opravdový film či pouze reklamu na Superbowl se ukázala být pravdivou bohužel druhá varianta, ovšem i tak jsme dostali zábavných pár minut, ve kterých ze zmíněné hry s diváky a malé stopáže v rámci zvoleného konceptu tvůrci vytěžili maximum možného. A já teď chci ten opravdový film!(3.3.2018)

Nejdřív mi to přišlo celé jako dosti podivný nápad a když se nakonec ukázalo, že jde jen o fiktivní reklamu na turistický ruch, uvědomil jsem si, že pod taktovkou dobrých herců, muziky a silného příběhu bych si čtvrtý díl na spravení to infantilní trojce docela rád dal. Snad to došlo nějakému pohlavárovi z vyšších míst.(19.3.2018)