Série(3) / Epizody(26)

Trailer

b.dragonfly

Scott Ryan jako fajn chlapík, který se zcela obyčejně živí jako nájemný vrah a tak si občas mezi péčí o dceru a novým vztahem odskočí zabít pár grázlíků. Pobavilo, ale spíš jako jednorázovka. 3/5*. ()

Mamlas

První série má nějaký nápad, místy dobré a drsné. Ruší to zbytečné linie o bráchovi, přítelkyni a dceři. Druhá série už je dost horší. Převládá rodinné sociální drámíčko, nuda, dlouhé kecy, a samozřejme linky s bráchou a dcerou v širším provedení. (20%) ()

Gogo333

Zaujal mě popisek a plakát a čekal jsem něco ujetýho jako Barry a Happy!. Tady se jede na vážný vlně. Scott Ryan docela fajn. Příběh mě nijak extra neslovil. Díky krátké stopáži se to i dalo překousnout a skouknout. S druhou sérii pokračovat nebudu. 50% ()

warrenur

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Vynikajuca cierna jednohubka zvladnutelna za jeden vecer. Ray je pohodak pri tom, co "robi". A hoci som uz skorej uhadol, co obsahuje cierna skrinka, zaver bol nemenej stavnaty. ;) Do hlavnej role obsadili idealneho typka. Jednoducha zabava z Australie. Odporucam. Nie vsak prilis senzitivnym divakom, sem tam je to dost brutalne. Brooke Satchwell je velmi pekna australcanka. ;) ()