Reklama

Reklama

Smrtící virus

(TV seriál)
  • USA The Passage
Trailer
Akční / Dobrodružný / Drama / Fantasy / Horor
USA, 2019, 7 h 15 min (Minutáž: 43–44 min)

Tvůrci:

Liz Heldens

Předloha:

Justin Cronin (kniha)

Hrají:

Mark-Paul Gosselaar, Saniyya Sidney, Jamie McShane, Caroline Chikezie, Emmanuelle Chriqui, Brianne Howey, McKinley Belcher III, (více)
(další profese)

Epizody(10)

Obsahy(1)

Poté, co se světem začne šířit epidemie ptačí chřipky, dostane agent FBI za úkol přivést desetiletou dívku na tajné laboratorní pokusy. Po seznámení s ní však začne pochybovat o oprávněnosti svého úkolu... (TV Prima)

Videa (1)

Trailer

Recenze (10)

Likan7 

všechny recenze uživatele

Úvod seriálu by ještě tak špatný nebyl, ale ve chvíli, kdy se agent a holka dostali do bunkru, šel seriál totálně ke dnu. Snad 5 dílů se jen přešlapovalo na místě a jen mluvilo, aniž by něco vymyslelo. Závěrečné dva díly sice trochu přidaly na akci a bylo to koukatelnější, závěr je ale ryze neseriálový. Skok o 97 let je pro televizi vyloženě šílený a vůbec mě nemrzí, že The Passage nepřežil. Vzhledem k tomu, že seriály jsou nejlepší v jeho začátku, tak si neumím představit jak nudným by Smrtící virus byl dál. ()

Johny M. 

všechny recenze uživatele

Croninův Přechod, bestseller 2010, trhák kterej mě moc nezaujal, stejně jako tenhle poměrně lacinej seriál. Celá 1. série je asi jen první třetina knížky, kterou si už vlastně ani moc nepamatuju. Pamatuju si jen ten děsnej časovej skok a jak jsem se pak už jen nudil. Tady jsem se nudil od začátku... ()

Reklama

rostsoft 

všechny recenze uživatele

Bylo tam spoustu pasáží, které mi tam příliš neseděly a které mě nudily. Nicméně se tomuto seriálu podařilo udržet mě u obrazovky, což nebývá příliš obvyklé. Většinou po pár dílech mě to přestane bavit a musím se dívat na něco jiného. Samozřejmě, jak víme, tak takto snaživý hledání léku by nikdo nebyl. Koronavirus je toho krásným příkladem. Nicméně blbců, kteří by rádi upírský vir použili jako zbraň, by jistě bylo více. Každopádně konec mě dostal, poněvadž jinak to dopadnout ani nemohlo. ()

pilarius 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Upíří virus a tajný "vědecký" experiment, jak to jen asi může dopadnout, he? Premisy dobré, bez nějakých obrovských logických děr, s relativně sympatickým hereckým ansámblem. Bohužel to ale kulhá na jednu nohu kvůli pár hercům-nehercům, znatelně nízkému rozpočtu, a hlavně kvůli nepochopitelné motivaci hlavního záporáka. Sečteno a podtrženo: nudit se nebudete, ale s klidným svědomím si tohle dílko odpustit můžete, poohlédněte se radši po něčem lepším (první řada Helix). ()

KevSpa 

všechny recenze uživatele

Od seriálu jsem toho pro jistotu moc nečekala, upířina totiž není zrovna téma, které vyloženě vyhledávám. Hned první díly mě však chytily i díky sympatickému obsazení v čele s Mark-Paulem Gosselaarem. Chemie mezi ním a Saniyyou Sidney v roli malé Amy funguje na výbornou. Bohužel zhruba v půlce série se dostavilo pár epizod, které se příliš táhly, a to i vinou na můj vkus zdlouhavých flashbacků. Ty až moc zdržovaly samotný děj. V závěrečných třech dílech se ale seriál opět pořádně rozjel a nabídl i přiměřené množství akce. 1. série - 80% ()

Galerie (127)

Zajímavosti (1)

  • Seriál měl premiéru 14. ledna 2019. (Duoscop)

Reklama

Reklama