Upíří virus a tajný "vědecký" experiment, jak to jen asi může dopadnout, he? Premisy dobré, bez nějakých obrovských logických děr, s relativně sympatickým hereckým ansámblem. Bohužel to ale kulhá na jednu nohu kvůli pár hercům-nehercům, znatelně nízkému rozpočtu, a hlavně kvůli nepochopitelné motivaci hlavního záporáka. Sečteno a podtrženo: nudit se nebudete, ale s klidným svědomím si tohle dílko odpustit můžete, poohlédněte se radši po něčem lepším (první řada Helix).(22.3.2019)

• Johny M.

Croninův Přechod, bestseller 2010, trhák kterej mě moc nezaujal, stejně jako tenhle poměrně lacinej seriál. Celá 1. série je asi jen první třetina knížky, kterou si už vlastně ani moc nepamatuju. Pamatuju si jen ten děsnej časovej skok a jak jsem se pak už jen nudil. Tady jsem se nudil od začátku...(16.2.2020)

Rozhodně pecka! Moc kvalitních seriálů s upíří tématikou se momentálně netočí, a tohle je rozhodně nadprůměr! Doufám, že druhá série bude, protože by bylo škoda, aby takhle výborně rozjetý příběh nepokračoval.(19.6.2019)

Ľahko nadpriemerný seriál alebo len priemerný seriál? Prikloním sa k tomu prvému, lebo to určite bolo aj keď len o chlp lepšie ako V-Wars a skončilo to rovnako, po prvej sérii. Škoda.(8.7.2020)

Od seriálu jsem toho pro jistotu moc nečekala, upířina totiž není zrovna téma, které vyloženě vyhledávám. Hned první díly mě však chytily i díky sympatickému obsazení v čele s Mark-Paulem Gosselaarem. Chemie mezi ním a Saniyyou Sidney v roli malé Amy funguje na výbornou. Bohužel zhruba v půlce série se dostavilo pár epizod, které se příliš táhly, a to i vinou na můj vkus zdlouhavých flashbacků. Ty až moc zdržovaly samotný děj. V závěrečných třech dílech se ale seriál opět pořádně rozjel a nabídl i přiměřené množství akce. 1. série - 80%(3.4.2019)