Od seriálu jsem toho pro jistotu moc nečekala, upířina totiž není zrovna téma, které vyloženě vyhledávám. Hned první díly mě však chytily i díky sympatickému obsazení v čele s Mark-Paulem Gosselaarem. Chemie mezi ním a Saniyyou Sidney v roli malé Amy funguje na výbornou. Bohužel zhruba v půlce série se dostavilo pár epizod, které se příliš táhly, a to i vinou na můj vkus zdlouhavých flashbacků. Ty až moc zdržovaly samotný děj. V závěrečných třech dílech se ale seriál opět pořádně rozjel a nabídl i přiměřené množství akce. 1. série - 80%(3.4.2019)

První díly na útěku mě bavily, ale jak se děj přesunul na základnu, tak mi to přišlo nudné a nezáživné. Lehce mi to připomíná Helix. Hlavní hrdina byl ale fajn. 60%(6.4.2019)

Upíří virus a tajný "vědecký" experiment, jak to jen asi může dopadnout, he? Premisy dobré, bez nějakých obrovských logických děr, s relativně sympatickým hereckým ansámblem. Bohužel to ale kulhá na jednu nohu kvůli pár hercům-nehercům, znatelně nízkému rozpočtu, a hlavně kvůli nepochopitelné motivaci hlavního záporáka. Sečteno a podtrženo: nudit se nebudete, ale s klidným svědomím si tohle dílko odpustit můžete, poohlédněte se radši po něčem lepším (první řada Helix).(22.3.2019)