poster

22. míle

 • USA

  Mile 22

 • Kanada

  Mile 22

 • Velká Británie

  Mile 22

 • Austrálie

  Mile 22

Akční

USA, 2018, 95 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • StanislachKo
  ****

  Veľmi dobré, fakt! Mimo skvelého Markyho, vytunenej akcie, zaujímavého zvratu, zbesilej dynamickej kamery, kvante spoľahlivo fungujúcich výbuchov, či výdatnej krvavosti u mňa obzvlášť zabodoval Iko, ktorý roztrhal trend, že merantau sa dá v amerike iba dodrbať. Samozrejme, že jeho výkon sa ani nedá porovnávať s raidami, ale tu Mr.Berg správne pochopil, že toto (podstatne menej strihu) je cesta. Škoda, že sa takýchto vecí netočí viac.(14.11.2018)

 • 3DD!3
  ****

  Vládní Člověče nezlob se nedopadlo podle představ jednoho rodiče, tak to někdo pěkně slízne. Americká sebekritika řízlá indonéskou krvárnou vypadá v Bergových zručných rukách skvěle. Každá postava je ve své podstatě záporná ať si mává jakou chce vlajkou. Wahlberg je celou dobu za argoantního zmrda s krutě realistickým pohledem na svět, což z něj nedělá úplně tradičního vypravěče. Uwais zdatně sekunduje i když má prostor jen v jedné větší bitce. Škoda že chybí výraznější scéna, nebo něco co by se dalo opravdu vypíchnout. Náboje padají, mrtvoly se vrší a nad bojištěm se nese pouze zvuk bublavého chroptění. Skvělý scénář, stopáž tak akorát. Víc takových filmů.(4.11.2018)

 • ledzepfan
  *

  Takovéhle filmy se snad točí už jen proto aby hollywůd splňoval nějakou kvótu produktivity, či co.. Navíc mám silné podezření, že tyhle debility generuje nějaká androidovská appka za 3doláče. Prostě jen zadáš klíčová slova, necháš to 10minut šrotit a vyjede ti šablonovitý a zmatečně sestříhaný výgrc ve kterém si Marky Mark obsesivně pleská šprckou přes zápěstí a Uwais obsesivně honí prsty.. Půlka herců tam byla asi, že na nějaké kalbě prohráli sázku. Půlka štábu byla evidentně nonstop v lihu, protože řemeslně je to diletantská slabota. O scénáři se snad ani nebubu rozepisovat, protože to co tam hercům leze z huby je snad jen řada náhodně vybraných slov z časáku o chovu indických běžců... Berg je prostě žabař kurvící vkus a náladu diváků po celém světě.(17.11.2018)

 • Lacike
  odpad!

  Po dvoch nedavnych peckach s Wahlbergom som si znova pripomenul, ze väcsina Bergovych filmov mi vôbec nesedi. Je to taka americka obdoba zbesileho Tsui Harka. Cize môzete ocakavat chaoticky nezazivny pribeh a absolutne neprehladnu akciu jak v Bourneovkach. Jedinym bonusom je R-kovy rating. Ale z tych mikrosekundovych priestrelov hlav som aj tak nic nemal. Najviac ma pobavila finalna akcna scena, ktora sa evidentne insirovala Raidom, ale v ovela horsom prevedeni. V zbesilom a chaotickom strihu (casto aj cez moju oblubenu osu) som absolutne netusil kto koho mlati alebo po kom striela. Bitky su väcsinou bez kontaktov. Ked k nejakemu dôjde, tak je to CGI gore trik. Choreografiu tazko posudit, ale v tom zbesilom tempu som si nevsimol ziadny narocnejsi chvat. Schopnosti zucastnenych borcov su vyuzite asi tak na 1%. Potesil ma snad len happyend v ktorom vsetci nesympaticki hlupaci zomreli, kedze štvority agent na piatu s nimi vyjebal. Dalsi diel urcite vynecham. 1/10.(26.10.2018)

 • Davies182
  ****

  Nádherný propastný rozdíl mezi mnou zde naposledy hodnoceným asijským filmem s parádní akční choreografií ale mizerným příběhem. Proč? Berg to má přesně naopak: v bitkách kvůli střihu skoro nejde poznat, kdo koho řeže, ale zato se tu parádně vyjímá ona hollywoodská patina a vypilovanější scénář. A ďábelsky přísnej Mark Wahlberg. Takže... si holt vyberte, no.(3.11.2018)

 • - Film měl být správně natáčen v některých asijských městech, ale byl natočen v Bogotě v Kolumbii. Byla odvedena velmi dobrá práce, která skrývala pravou identitu města, ale v jedné scéně byla vidět kolumbijská vlajka, stejně jako několik obchodů ve španělštině. (Kudly4)

 • - Scenár sa písal už vopred s predpokladom, že hlavnú rolu bude hrať Mark Wahlberg. (chesterko)

 • - 5. února 2018 se během natáčení v Kolumbii objevil i kolumbijský prezident Juan Manuel Santos. Režisér Peter Berg mu dokonce nabídl, jestli s ním nenatočí jednu akční scénu. (Stoka)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace