Chiljeonpalgi goohaera

• Jižní Korea 칠전팔기 구해라 (více)

EsterH

Goo Hae Ra je ctižiadostivá hudobníčka a chce byť slávna. Chce vydať hudbu svojho zosnulého otca, ale čelí mnohým prekážkam. Hae Ra pomáhajú v jej snahe po úspechu na "Superstar K2" bratia-dvojičky a neskôr s priateľmi vytvoria skupinu, ktorá zosobňuje vytrvalosť.  Úžasné! Pôvodne som seriál začala pozerať kvôli Henrymu a konečne to bol seriál, kde mohol ukázať svoje umenie. Keďže tu nebolo absolútne žiadne hodnotenie ani obsah, očakávala som niečo slabšie. Seriál bol nad moje očakávania nad rozdiel od Dream High, ktorý ma trocha sklamal. Úžasná hudba, krásny spev, dobré choreografie! Proste deabak!! ;) Nebola núdza ani o šokujúce zvraty a humorné momenty. Dobre sú zobrazené aj nekalé praktiky v zábavnom priemysle. Zo začiatku som nechápala, prečo pre dvojičky vybrali takých odlišných hercov, keď mali určite k dispozícii hercov, ktorí by aspoň trocha vyzerali ako bratia, neskôr som zámer pochopila… Ďalším plusom bol pre mňa počet dielov – 12x približne 70 minút.  Zbytočne sa nenaťahovalo. Ešte žiadny kórejský seriál som zatiaľ nevidela viackrát, ale tento by som si hlavne kvôli pesničkám rada pozrela ešte raz.  Zaujímavosti: Goo Hae Ra v jednom z prvých dielov spomína repliku z veľmi obľúbeného kórejského seriálu Gaeul donghwa (Autumn in the heart): "Odpúšťajú sa ti tvoje hriechy. " ()