COOLfeed (TV pořad)

Publicistický

Česko, 2018, 3 min

Komentáře uživatelů k TV pořadu (19)

• Allien.9

Nazývat tenhle výtvor publicistickým pořadem je vážně úlet.(22.9.2018)

• luka4615

I Ty, COOLe?!(4.9.2018)

• Lucas87

Pičus hází mobilem do vzduchu a pak ho přejede autem a volá...tadááá konec. Cool sračka.(8.6.2018)

• maxXxic

Za skvělé 3 minuty Rychlých palců s Mikolášem Tučkem.(21.2.2018)

• NiaWolf

Je mi z toho tak trapně, že raději i na ty 3 minuty přepínám...(15.5.2018)

• filipvrbik

naštěstí sem si málem ani nevšiml, že je to samostatný pořad :-)(20.3.2018)

• SpaceCowboy

Další zhovadilost od prima cool,zatím se jim povedlo jen game page a původní aplikace.(11.2.2018)

• Mamlas

Blejt.(22.5.2018)

• Neklan006

co to sakra...?(25.6.2018)

• husakpetr93

Tak jsme se v rámci tipů orálního sexu od sex koučky Gaii dozvěděli, že na tomto druhu sexu není nic špatného ani v odbobí menstruace. Padáda... (0/10)(27.3.2018)

• Frantisek.Fu

Další děsný výplivek cool, místo toho aby se zaměřil na to co chce divák dává tyhle blbosti. /0%(25.6.2018)

• Vlkodlak13

Zahlídnul jsem na toto upoutávku, tak jsem si nudy zkusil nahrát pár dílů. Zatím však stále netuším o co jde.. První "díl" mě znechutil po pár vteřinách, tak jsem to jen popřetáčel (tím ale nechci urazit Michala Davida). Druhý díl byl ale už zajímavý - pohled do zákulisí "dvojbobování". ----- Hudba je tam trochu rušivá - někdy přehluší i toho, který mluví. První díl jsem nepochopil, ale pokud bude pokračování v duchu druhého dílu, tak by to mohlo být zajímavé. Zatím však nemám možnost víc hodnotit - viděl jsem jen dva díly.(6.2.2018)

• Petr.Plicka

Rádoby vtipný ale vlastně neskutečně trapný pořad. Slečna moderátorka asi neví co je soudnost a celý pořad je vlastně odpad... nemám co říct(29.8.2018)

• zdeminem

WTF?!?!?(16.10.2018)

Lepší než vypatlany reklamy.(18.4.2018)

• KapitanKuraz

Nestačí ze je telka samá zajebaná reklama, ešte treba tú agóniu predlžovať takouto zhovadilosťou. Prima Cool je stále menej a menej cool.(10.5.2018)

• kritkMd

Když dávaj "kúlfíd" tak to radši přepnu a čumím na ordinaci. Ano tak strašný ten "pořad" je.(18.6.2018)

• Akrman

To radši tři minuty reklam(22.8.2018)

• KoubikTK

Coolfeed je to nejhorší co kdy mohla televize PRIMA COOL pustit do světa! Plno nesympatických moderátorů, kdy v RedBull CP moderátor (jestli se tím slovem dá označit) pořád říká:Co, co. A kroutí u toho hlavou jako by se chtěl z divákem poprat. Kamera se houpe, nejspíš tvůrci chtěli aby se divák poblil. Nejhorší je ovšem moderátorka kategorie INFO-ZONE. Jestli chcete vědět o čem mluvím tak v mém deníčku je odkaz na stránku primi cool kde je video. Moderátorka mluví sprostě v pořadu který dávají po obědě. Jde vidět že je asi tak chytrá že neumí jiná slova. Pořad který tato moderátorka uvádí, je o ničem. Ukazují zde videa která si člověk může sám najít na internetu, a nemusí u toho poslouchat blbý kecy. Je to trapný, ale na pořad se klidně podívám ať se můžu zasmát tomu co všechno jsou ochotni dát do televize.(16.9.2018)