COOLfeed (TV pořad)

Publicistický

Česko, 2018, 3 min

• Allien.9

Nazývat tenhle výtvor publicistickým pořadem, je vážně úlet.(22.9.2018)

• Vlkodlak13

Zahlídnul jsem na toto upoutávku, tak jsem si nudy zkusil nahrát pár dílů. Zatím však stále netuším o co jde.. První "díl" mě znechutil po pár vteřinách, tak jsem to jen popřetáčel (tím ale nechci urazit Michala Davida). Druhý díl byl ale už zajímavý - pohled do zákulisí "dvojbobování". ----- Hudba je tam trochu rušivá - někdy přehluší i toho, který mluví. První díl jsem nepochopil, ale pokud bude pokračování v duchu druhého dílu, tak by to mohlo být zajímavé. Zatím však nemám možnost víc hodnotit - viděl jsem jen dva díly.(6.2.2018)

• honajz2

Vždycky mě to mezi Simpsny ruší, nic zajímavého jsem si tam nenašel. Ale líbí se mi ten nápad, udělat nějaký mikropořad o "zajímavých" věcech. To provedení je ovšem hodně špatné.(30.10.2018)

• luka4615

I Ty, COOLe?!(4.9.2018)

• Cheeter

Nápad se jevil dobře, ale když jsem tuto žumpu viděl, tak se mi chtělo zvracet. Primě asi dobře tvoří vatu, kdy před jednominutovým pořadem udělám reklamní blok a pak i po ní. Ale úroveň COOLu tím hodně upadá.(30.1.2019)