poster

Mission: Impossible - Fallout

 • Austrálie

  Mission: Impossible - Fallout

 • Kanada

  Mission: Impossible - Fallout

 • Nový Zéland

  Mission: Impossible - Fallout

 • Velká Británie

  Mission: Impossible - Fallout

Akční / Dobrodružný / Thriller

USA, 2018, 147 min

Externí recenze k filmu (15)

 • AVmania.cz (Marek Čech) ****

  "Šestka si bere to nejlepší z předchozích dílů série. Z trojky její osobní charakter, z jedničky její špionážní atmosféru a zapeklité zvraty, ze čtyřky její nadsázku a těkající dynamiku, ze dvojky naddimenzovanou akci, z pětky nejasnost ohledně motivací jednotlivých hráčů v této špionážní hře." (více)

 • CinemaView.sk (Martin Zielosko) *****

  "Starý známy IMF tím v podaní Tom Cruise, Ving Rhames a Simon Pegg doručil úžasnú jazdu s klasickými prvkami v nevídanom tempe, ktoré robí tento diel jedným z najlepších v sérii. Netreba sa báť ani označenia najlepšieho akčného filmu sezóny. Zaobišiel sa bez prehnaných digitálnych efektov a ponúka…" (více)

 • ČervenýKoberec.cz (Anja Verem) *****

  "Šestý díl Mission: Impossible opět baví svou nekončící akcí a humorem. Potěší i Cruise a jeho kolegové, kteří dohromady tvoří sympatický ansámbl, který si nejde nezamilovat. Nutno říct, že snímek možná zaskočí svojí poměrně dlouhou dvou a půl hodinovou stopáží, ale i přes to má Fallout neuvěřitelný…" (více)

 • FandimeFilmu.cz (Petr Slavík) *****

  "Některé situace možná jsou přitažené za vlasy, nicméně nad jakýmkoliv zaškobrtnutím okamžitě mávnete rukou, protože děj nezadržitelně supí kupředu, herci si vás s každou další scénou víc a víc získávají na svou stranu, nechybí správná míra nadsázky..." (více)

 • Filmpress.sk (Martin Černický)

  "Mission: Impossible – Fallout možno nie je dokonalý film, no ide o bezchybne zvládnutý blockbuster, ktorý sa, riadi heslom „ak to raz ide nakrútiť bez pomoci digitálnych efektov, alebo s čo ich najmenším využítím, tak sa o to treba pokúsiť“. Dá sa vôbec v rámci žánru posúvať ešte vyššie? Dá, no…" (více)

 • Filmspot.cz (Jan Varga) ****

  "Každopádně je pozoruhodné, jak každé další pokračování Mission: Impossible dokáže být přinejmenším stejně dobré jako jeho předchůdce (resp. od dvojky dál), případně dokonce lepší. Snímek Mission: Impossible – Fallout je hodně podobný Národu grázlů, ale má ještě podstatně lepší akční pasáže, které z…" (více)

 • Kultura21.cz (Vratislav Šálek)

  "Trochu překvapí i to, že McQuarrie vyloží karty na stůl velmi brzy a záporáky odhalí skoro v polovině filmu, divák se ale pak může soustředit jen a jen na onu precizní akci, takže to zase tolik nevadí. Zcela pochopitelné je i to, že vzhledem k tomu, že jde o sérii, která se dočká minimálně dalších…" (více)

 • MovieScreen.cz (Kamila Steinbachová) *****

  "Mysleli jste si, že skákání Toma Cruise po mrakodrapech v Dubaji už nic nepředčí? Chyba. Jednak Fallout nabízí skvělou automobilovou honičku. Ačkoliv byla obdobná scéna k vidění stokrát, málokdy má takové řemeslné kvality jako v Mission: Impossible. Veškeré akční scény jsou vtahující, absolutně…" (více)

 • MovieZone.cz (Václav Rybář) *****

  "Málokterý nekonečný seriál se může u takhle vysoké číslovky pochlubit vysvědčením se samými jedničkami. A kdo ví, jestli nás to nejlepší ještě nečeká. Provázanost pětky a šestky totiž může svádět k mylnému dojmu, že nám Ethan Hunt kulminuje, na levelu, kterého momentálně nejsou schopné ostatní…" (více)

 • NaFilmu.cz (Jan Marek) *****

  "Bitky, přestřelky a honičky se vrací již pošesté. McQuarrie s Cruisem je ale divákům nabízejí v tak kreativním provedení a precizním podání, že si v akci nelze jinak než spokojeně libovat. Do toho se atmosféra Mission Impossible – Fallout mísí s příjemnou dávkou procítění, humoru a nostalgie, že se…" (více)

 • Obrazor.cz (Lukáš Vaněk) *****

  "Fallout šlape skvěle také díky scénáři, který sesmolil, stejně jako v případě pátého dílu, sám McQuarrie. Ačkoliv se může někomu zdát, že jde opět o nastolení nového světového řádu, není tomu tak. Jak naznačuje samotný podtitul šestého dílu, Fallout (česky dopad, následek) je i velmi osobním…" (více)

 • Pažót.cz (Sebastian Pažót) *****

  "Podle trailerů jsem žádný závratný trhák nečekal a šel jsem si jen užít podobně kvalitní podívanou, jako byla před třemi lety Mission: Impossible – Národ grázlů. Musím ovšem říct, že Fallout mi vyrazil dech. Podobně skvělý akční kousek jsem už léta neviděl. Naposledy jsem takto hltal již zmiňované…" (více)

 • Pinbacker.cz (Adam Hencze) *****

  "Nemožná mise vrcholí a sklízí vyrostlou zahrádku. McQuarrie sype nápady ve stylu mága s kouzelnickým kloboukem, navíc suverénně vymezuje pravidla řemesla v rámci celého žánrového spektra. K výročí Temného rytíře je tu obdobně chytrý, pompézní blockbuster, v extrémně moderním hávu a přesto silně…" (více)

 • Rozhlas.cz (Kristina Roháčková) ****

  "Fallout v McQuarrieho režii působí chvílemi přesvětleně a směšně. Kde se to nejvíce počítá, tedy v akčních scénách, ovšem téměř nešlápne mimo. Kombinuje nápadité estetické prostředky s excelentně zchoreografovanými kaskadérskými kousky, které se odehrávají se stejnou bravurou uvnitř běloskvoucích…" (více)

 • Týden.cz (Adam Kahánek) *****

  "Finále nabralo neuvěřitelnou gradaci. Každá minuta zvyšovala napětí, jež vedlo k nevyhnutelnému vyústění všech otazníků. A akce? Mohu vás ujistit, že v traileru jste viděli jen minimální zlomek z toho, co vše se odehrálo ve scéně s helikoptérami. Obzvlášť když sedíte v IMAXU, tak často zadržíte…" (více)