Karen a Grace Rasmussenová porovnávají poznámky týkající se jejich případů a přemýšlejí o děsivé možnosti. Ve Washingtonu prosáklo Mariino jméno do tisku. (Netflix)

Kaka

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Toni Collette přichází na scénu nahláškovaná jako obvykle. Její ultra cool postava tak trochu kazí celkový dojem maximální autenticity, ale z hlediska zábavy a humoru výrazný posun vpřed. Takže záleží na každém co preferuje a jak se s tímto aspektem popere. ()

warrenur

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Women power at its best. ;) "Snad nahoda tomu chtela", ze dve vsimave detiktivky si dali dve a dve dohromady a zavetrili korist a rozhodli sa vyuzit k vysetrovaniu i institucializovanu "men power". Collete to ozivila. Moze byt. 70% ()

castor

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

„Když jsou větší než ty, nevyhraješ.” Minule jsme zjistili, jak mohou být dva totožné případy posuzované diametrálně odlišně. Detektivka Karen se spojí se svéráznou detektivkou Grace (její obětí je starší černoška), jakkoliv jsou odlišné, porovnávají si poznámky a snaží se násilné činy vyřešit. Vracíme se postupně i k Marii, první (tvůrci zaznamenané) oběti, která čelí útokům okolí a které se hroutí pracně budovaný život pod rukama („Jednoho dne, už brzo, si tohle nikdo nebude pamatovat. Pak přijde něco jiného, co není jejich starost, a budou se zajímat o to.”), navíc její jméno prosáklo do tisku. Hláškující Toni Collette tradičně moc fajn. ()