Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

Grace se pokusí dostat na kobylku podezřelému. Elias učiní zásadní objev a Marie začne ztrácet kontrolu nad svým životem. (Netflix)

Recenze (2)

warrenur 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Paci sa mi ako scenaristka a dramaticka Becky Mode, zo svojho zenskeho pohladu zlomila stereotypy a su to v tomto serialy presne zeny-vysetrovatelky, co vlezu do bytu s telefonom na uchu bez pozdravu, kde chlap chysta veceru, pripravi atmosferu pohody, ci sa stara o deti, a len sa na ne s chapavym pohladom pozera a ani necekne, ze si nervy a pracu tahaju domov. :D Pokec policajtiek v aute bol vynikajuci. :) A ten zaver, pekne. ()

castor 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Nůž, který jí útočník přiložil ke krku, ležel celou dobu u ní na zahradě. Tady někdo z vyšetřovatelů zoufale zaspal. Skvělý úvod. Tahle minisérie má grády. Vývoj postav a děje představují soustředěnou filmařinu. Jízlivá Toni Collette (přestřelka skrze náboženství) je skvělá. Scéna z baru s potencionálním pachatelem je rovněž výtečná. Nicméně její postava pomalu propadá zoufalství. Znají totiž leccos, včetně tvaru a umístění pachatelova mateřského znaménka, přesto nejsou o nic blíž než na začátku. Druhá polovina zatraceně silná a napínavá. ()

Reklama

Galerie (5)

Reklama

Reklama