Telefon z Colorada uvede do pohybu řetězec událostí, které změní Mariin život. Karen a Grace se připravují na klíčový den soudního přelíčení. (Netflix)

castor

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Celé to začalo s mladou Marií, která byla doma znásilněna, a pachatel po sobě nezanechal žádné stopy. Po zpochybňování několika situací ze strany vyšetřujících detektivů dojdou společně k závěru, že si to dívka celé vymyslela. O tři roky později v jiném státě dvě detektivky řeší sérii velmi podobných znásilnění. Stop bylo zoufale málo. Teď jsme ale ve finiši, sexuálního predátora máme a pohled na výraz detektiva Parkera při ZJIŠTĚNÍ po e-mailovém zaslání fotografických důkazů („Máme jich ještě sedm, na ty se kouká hůř.”) je zadostiučiňující i mrazivý zároveň. Soud silný, „děkovný” závěr zrovna tak. A Marii nakonec těch 150 tisíc dolarů stačí. ()

warrenur

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Trochu privela popraskovane "cukrom", ale psychicke spamatanie sa mladej zeny rozhodne zahrialo pri srdiecku. Mierne mi linia zaveru nesla dohromady so smerovanim a naladou v predoslych dielov a obcas podla mna tlacili v honbe za "spravodlivostou a spravnactvom" v zavere az moc. To mi prislo neprirodzene. Napriek tomu celkom fajn. ()