Love Per Square Foot

Komedie / Romantický

Indie, 2018, 133 min

Sú tu slabšie a silnejšie momenty, miestami to postavy preháňajú; inokedy tomu zas chýba vážná scéna, bez narušenia niečím vtipným. Má to chybičky, ktoré namiesto toho, aby rozhýbali vašu bránicu tak rozhýbu akurát vašu hlavu sprava doľava, že čo to má byť? Lenže tí Indovia a ich (takmer nebadateľný!) prízvuk sú mi takí sympatickí, že ma to nedokáže iritovať, akoby tomu bolo napríklad pri Američanoch. Keď si to všetko sčítam a odčítam, tak mi čas jednoducho ubehol a väčšinu času som sa bavila.(25.7.2018)

Indická romance, která není nějak zásadně výjimečná, ale přesto vás bude bavit na ni koukat. Indové už se v žánru romantických komedií dostali tak daleko, že přesně ví, koho vybrat na casting, že přesně ví, že ten člověk nebude publiku vadit, ale dokáže ho k sobě připoutat. A takoví tady jsou všichni.(27.3.2018)

Námetovo naozaj zaujímavé, dokonca aj scenár kvalitný, len akosi mi to prišlo celé také ťažkopádne a iracionálne. Tie ich rozchody mi pripadali fakt jednoduché, akoby to nikomu z nich nebolo ani ľúto a nikto nemal dokonca ani potrebu bojovať o toho druhého - naozaj podivné! Ale inak podstata tohto filmu bola aspoň originálna, aj keď dosť úsmevná. Také niečo by mi pasovalo skôr na americký film, ale India už viackrát siahla po takom liberálnejšom poňatí námetu. Film ako taký ma teda bavil, len tomu chýbalo väčšie zameranie na emocionálnu rovinu. Možno by tomu pomohlo keby tam viac prevládala dramatická atmosféra nad tou silenou komediálnou.(24.3.2018)

Vcelku zaujímavý film, aj keď nie veľmi indický, v pohode by sa mohol odohrávať kdekoľvek a nikto nepoznal rozdiel. Je moderný, od sexu pred svadbou až po manželstvo z lásky končiac rodičmi, ktorí nemajú takmer nič proti svadbe s iným náboženstvom.... Hooodne moderná hudba vo veľmi malom množstve... Ale námet je zaujímavý, hlavný hrdina vysoko pozerateľný takže výsledok je pomerne uspokojivý....(22.3.2018)