Klub kanibalů

Guto Parente

Guto Parente

Ricardo Pretti
  • LIVINGDEAD

Komedie to rozhodně nebyla, nic tam nebylo k smíchu! A jako horror dost slabé. Spíše je to film o zakomplexovaných úchylácích, kterým už nestojí z normálního sexu.(12.7.2019)

Bohatí manželé Octavio a Gilda mají vilu s bazénem u pláže a úchylku, že jeho vzrušuje, že čas od času rozsekne sekerou svého domovníka při sexu s manželkou. Navíc ho jeho šéf Borges vezme do klubu boháčů, kteří se baví tím, že zabíjejí a jedí lidské maso. Potom když Gilda na párty načape Borgese jak mu to do zadku strká jeho zaměstnanec, pokusí se oba manžele zlikvidovat komandem vrahů, které paradoxně zastaví aktuální domovník určeny k rozsekání. Přes béčkový námět to kupodivu po technické a herecké stránce není žádné béčko. Pro fandy hororu málo krve a moc povídání, pro fandy thrilleru moc málo akce a dost nudy. Ale překvapivě mne tento brazilský film zaujal.(18.8.2019)

Dostal se mě do ruk filmík režiséra Parenteho o kanibalistických choutkách jedné významné bohaté rodince,která má ráda lidské maso a to ze svých zaměstnanců.Nechybí celkem dobré gore efekty,nahota,syrovost samotného příběhu, i surovost podávána pomalu ale jistě.Semtam komediální prvek je zasazen,ale tak,aby nerušil celkový vjem krvavých scén a lini filmu samotného.(20.2.2019)

Sekerkou do hlavy počas sexu by som teda dostať nechcel. Vtipný brazílsky vietor do plachiet. Kanibalský párik občas zlikviduje nejakého zamestnanca, aby si na ňom mohli pochutnať, pretože rodinka patrí do prestížneho klubu kanibalov. Avšak aj tým dvom napokon pôjde o život a nemôže to dopadnúť ináč ako ďalším veselím a krvavou zábavou. Síce odhľahčené horory nie sú mojou cieľovou skupinou, lenže toto je jeden z tých, v ktorom sa hlavné postavy prešukajú od začiatku do konca a červená pritom strieka na všetky strany. Zasmial som sa, takže v pohode.(10.3.2019)

• Malarkey

Působilo to na mě, jak kdyby Brazilci chtěli šokovat, ale měli strašný strach z toho udělat, po vzoru Srbski film, takový svůj osobitý Brazilski film.(8.7.2019)