Deadtime Tales

ricci.s

Hororová antológia, o ktorej nie je zmienka ani na imdb a vlastne ani neviem, kto ju nakrútil, pretože v titulkoch sa objavujú maximálne mená hercov. Keď zistíme, doplníme. Keď beriem do úvahy rozpočet, ktorý by sa dal najskôr spočítať na prstoch jednej ruky, tak to nedopadlo vôbec zle, a herecké obsadenie rovnako nesklamalo. Prvý príbeh je o prekliatej posteli, na ktorej sa v minulosti stala séria vrážd, takže mladý párik sa má na čo tešiť. Pekná hlavná hrdinka, ale ináč je to dosť nuda, za mňa najslabší počin. Druhý sa odohráva v strašidelnom dome, v ktorom hrá pätica dievčat reality show o peknú sumičku. Odstúpenie z hry však znamená smrť. Asi najlepšia poviedka - dobrá atmosféra aj celkom snaživé gore. Aj keď tie „hrátky“ s črevami veľmi presvedčivo nepôsobili. Tretí je o kostlivcovi s hákom, ktorý sa rozhodne trochu zredukovať počet návštevníkov v zábavnom parku. Toto je skôr už len taká krvavá srandička so snaživou maskou ala Jeeper Creeper. Krvi je našťastie dostatok. Trochu som mal pri nej pocit, že sa vraciam do 80. rokov. Čakal som sračku, napokon celkom fajn, no len pre extrémne nenáročných divákov príp. staršiu nostalgickú generáciu. ()