Reklama

Reklama

Videa (1)

Recenze (13)

J*A*S*M 

všechny recenze uživatele

Vcelku pěkně nasnímané a odehrané, dobová atmosféra 19. století na téměř opuštěném skotském ostrůvku je vykreslena schopně. Dlouho jsem trpělivě čekal, jestli se to dějově překlopí full-horror, ale bohužel ne. Kdyby ano, kdyby to tvůrci v druhé polovině nějak vyhrotili, dokážu si představit, že bych mohl být dost spokojený. V téhle podobě je to ale moc light ve všech ohledech. ()

Magika82 odpad!

všechny recenze uživatele

LIVINGDEAD zde víceméně shrnul v jedné větě to, nač bych jinak potřebovala odstavec. Nicméně, musím dodat, že fantastické představy o výsledku tohoto filmového počinu, měl Matthew Butler pouze ve svých snech. Realita je historicky surová, co se hodnocení týče z mé strany: Práce za Nedostatečnou, končící v Odpadkovém koši.... ()

Reklama

Hoyt 

všechny recenze uživatele

Takovéto filmy, které nabízí krásné exteriéry, slušnou kameru, mysteriózní atmosféru a to celé zabalené v historickém obalu se už příliš moc netočí což je velká škoda. Hodnotil bych rád výš ale bohužel jak už píší všichni kolem děj toho moc nenabídne což by nevadilo, kdyby to nemělo zajímavý námět a potenciál. Zde to ale zajímavou až hororovou myšlenku mělo. Silnější 3*. ()

Morholt 

všechny recenze uživatele

Trojice námořníků ze ztroskotané lodi se ocitá na odlehlém ostrově kdesi u Skotska, ale nadšení ze záchrany brzy vystřídají obavy, protože zdejší obyvatelé jsou nějací divní. Prostředí ostrova se podařilo celkem slušně využít a líbili se mi i herci, ale to nestačilo. Proti variaci na sirény bych ani nic neměl, ale to, jak se film táhl, se nedalo přehlédnout. V první polovině by se to ještě dalo akceptovat, ale když se nic nezačalo dít ani v té druhé, začal jsem klimbat. Butler vlastně šlápl na plyn až na úplném konci. A to je škoda, protože charakter příběhu si vyloženě říkal o nějaké výraznější strašení a prostředí pro něj bylo jako dělané. Tak snad příště. 40% ()

Packal13 

všechny recenze uživatele

mix něčeho, co potkalo pohádku bratří grimmů a the ritual od netflixu a pak to pádlovalo dál. Není to hororový, ale ten opuštěnej izolovanej ostrov vytváří solidní atmosféru, někoho to ale může zklamat, protože první polovina vytváří určitý předpoklady k nějaký hororový gradaci, která ale vyloženě nenastane. Je to vlastně docela dobrá skromná ale efektivní fantasy/mystery podívaná. ()

Reklama

Reklama