Hororová antológia, ktorá sa skladá z poviedok obsahujúcich tematiku démonických síl. (Marceloo)

Marceloo

Hororová antológia, ktorá sa skladá z poviedok obsahujúcich tematiku démonických síl. - Už dlhšie som nevidel takúto antológiu od béčkových hororových tvorcov, takže som si to celkom užil. Ako je zvykom, niektoré poviedky by si zaslúžili svoje celovečerné poviedky a ďalšie sú naopak na úrovni, ktorú by zvládli natočiť a zostrihať aj deti na základnej škole. Vadila mi absencia pútavého príbehu medzi poviedkami, a to, že som sa pri každom segmente snažil spomenúť si, v ktorej antológii som v posledných rokoch videl presne to isté. Ale má to len necelých osemdesiat minút, takže by to nemalo nikomu ublížiť. ()

*CARNIFEX*

Nízko rozpočtová, nie úplne tragicky márna antológia, ktorá zaujme širokým záberom. Pre takéto snímky v rámci žánru, musíte mať úplné “pochopenie”, aby ste ich docenili. Potešila postava z kultovej “stonožky”, občas masky, sem tam aj gore, ale inak nič prečo by mala byť udelená medaila. Príbehovo tupé, hereckými výkonmi extrémne nesympatické. Snaha sa uprieť nedá, no z každého nemôže byť maliar len preto, že vie štetec do ruky chytiť. Neodporúčam nikomu .. ()