Deep Blue Sea 2

Sean Murray

Tom Siegrist

Michael Trent
  • Lachtaan

No jo, budu to pokoušet možná dál a dál, ale žralokům odzvonilo v koukatelných mezích již velmi dávno. Taková Noc žraloka, která také plave ve vodách hrozivého hodnocení, si jej poněkud nezasluhuje, sequel k poměrně vyrovnanému Útok z hlubin už ale k prozatimním 32% sedí naprosto trefně. Tam, kde postarší jednička nabízela zajímavé deathcounty a i chvilková napětí, se Deep Blue Sea 2 topí ve směsi uboze ohraných přesvědčení typu “Kdo se stará, že mohou zmutovaná monstra povraždit kdekoho, hlavně, že z nich budeme mít užitek ve formě léku, který nám, jakožto mrtvým, bude absolutně k ničemu”. V poslední nepřehledné půlhodině jsem si začal kousat nehty, ačkoliv kupříkladu efekty mě celkově mile překvapily.(2.5.2018)

• korbitch22

Jednička je sice strašné béčko, ale nezestárlo ani o den a minimálně dvakrát do roka se k němu s chutí vracím. Tohle vzniklo proč? Herci jsou naprosto příšerní, hlavní hrdinka má o proti jedničce větší kozy a hlavní hrdina má větší svaly, jinak ale mají všichni mozek menší minimálně o polovinu. Film se naprosto může rovnat všemu, co točí Asylum. Dokonce i to SyFy umí zábavnější béčka. Ty ukňápaný pirani co měli být asi jako mláďata žraloků jsem hodně nepobral. Harlin možná totálně zničil svojí kariéru a dvacet let nenatočil jediný kloudný film, ale u tohohle se musel upřímně hodně nasmát. Já u toho spíš plakal a jak jsem zmínil, jediná dobrá věc jsou kozy hlavní hrdinky a jedna, nebo dvě dobré smrti. Ostuda žánru, ostuda prvního dílu.25%(17.5.2018)

• Marceloo

Zbohatlík Carl Durant (Michael Beach) sa venuje experimentom s nebezpečnými žralokmi a snaží sa do svojho projektu zapojiť najinteligentnejších znalcov. Všetko sa vymkne spod kontroly, keď žraloky prestanú poslúchať pokyny a začnú ničiť všetko živé, čo im stojí v ceste. - Pozerať sa na toto je fakt utrpenie, ale niektoré momenty ma tak rozosmiali, že tomu s radosťou dve hviezdičky dám. Ono to vo svojej podstate nie je zlé, ale tie aspekty sú tak nešikovne skomponované, že tu vo výsledku nič nefunguje. Hudba je výborná a lokácie ponúkajú vela možností, lenže herci predvádzajú výkony ako keby natáčali vo štvrtok večer video, ktoré majú v piatok ráno odovzdať učitelke na predmet tvorivej práce. A tie dialógy to bola jedna velká blamáž. Ale zase sa stačí pozrieť na čom tvorcovia pracovali pred týmto počinom a je jasné, že z tohto nič lepšie vzniknúť nemohlo. + herec z Insidious: Chapter 2(30.4.2018)

• *CARNIFEX*

Od začiatku do konca, neskutočná “pecka”. Za pozornosť stoja tak dva zábery, inak “Deep Blue See II” budí dojem nesmierne lacného pokusu, ktorý ani nemal akýkoľvek dôvod spatriť svetlo sveta. Fakt dosť solídna atrapa, bez charizmy, chémie, dejovej linky, príbehu, atmosféry, a koniec koncov, čo je doslova najhoršie - ŽRALOKOV. Druhá ⭐️ s odretými ušami, inak sa skôr “pýta” jednotka jak vyšitá ..(19.4.2018)

• Morholt

Čekání na první ham trvalo víc než půlku filmu. Do té doby to bylo jen trdlování na stanici, kde hrál titulní roli hrudník hlavní hrdinky a taky se tu člověk dozví, že žraloci jsou dobří norníci. Nicméně jestli jsem po celkem vydařeném kousnutí čekal nějaké zlepšení, tak jsem se šeredně zmýli. Vlastně se to jen změnilo v Titanic a rybky tu o sobě dávaly vědět jen bubláním a cvrlikáním. V závěru sice přišli ještě dva záběry, které za něco stály, ale tu celkovou bídu příliš nevylepšily. 25%(21.4.2018)

• Rob Mayes

• - Spoiler: Počet mrtvých ve filmu: 8 (ben666)

• - Když Trent (Rob Mayes) opravuje plot a umisťuje elektrické kruhy, hlásí na centrálu, aby to sputili. Když však vyplave v bazénu, vyndavá si z pusy klasickej dýchací přístroj, tudíž nemohl volat na centrálu vysílačkou. (Ace.A.T.L.)