Rolling Stone: Kultovní hudební časopis

• Česko

Rolling Stone: Fenomenální časopis

Rolling Stone: Stories From The Edge

Dokumentární / Hudební

USA, 2017, 223 min (Alternativní: 6x40 min)

Alex Gibney

Hlavně v druhém díle bylo na mě už trochu moc politiky na úkor hudby. A nejvíc mě pobavilo, jak tu Cameron Crowe v podstatě odvyprávěl jeden z mých nejoblíbenějších filmů Almoust Famous.(25.11.2018)

Shrnutí všeho důležitýho u čeho doteď Rolling Stone byl. Na mě, jako pro člověka, co ho zná hlavně díky hudbě, tam bylo až moc politiky. Ale díky tomu jsem se dozvěděl, že mají i silnej hlas právě v tomhle žánru žurnalistiky a dokázali se dostat opravdu do jádra důležitých právě polityckých témat. Jeden z mála časopisů, kterej si drží svojí vysokou kvalitu. Ne relativně vysokou kvalitu, protože zohledňují hlavně mladou generaci a to je v hudbě, kultuře a politice pro mě hrozně důležitý.(22.2.2018)

Vcelku zajímavé...(viděn 1,2/6) Gonzo journalist...🤔 2. Díl plný politiky...😓 Třetí nezaujal je pro mě kulturně i historicky už příliš vzdáleno, takhle kdyby to byl pořad o časopisu Melodie :-) vzdávám to...(18.10.2019)

Výborný dokument, který lehce katapultoval do doby, kdy se sháněl jak se dalo. Jedna hvězda dolů za titulky, ty se fakt nepovedly.(3.6.2018)

Dokument o periodiku ktoré definuje hlavne v amerike všetko podstatné na hudobnom a politickom poli. Sú tu podané azda všetky významné míľniky v histórii časopisu aj keď trochu nesúrodo. Celkovo je to však zaujímavá sonda do histórie kultového časopisu.(30.4.2018)