poster

Přežít Mexiko

 • USA

  Larceny

 • Velká Británie

  Maximum Security

Akční / Thriller

USA / Mexiko, 2017, 92 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • MickeyStuma
  *

  Na mexickou kulisu námět dobrý, ale zpracování katastrofické. Pokud ještě někdo neviděl jak kulky s přehledem minou svůj cíl, tady to má ukázáno v plné parádě. Hromotluk Lundgren je od střelce skutečně jen pár metrů a nemá ani škrábanec po dávkové střelbě. On se však s pistole trefí vždy. Že by se Dolph snažil dohnat Chucka Norrise? Na zápletce příběhu se zdá být ve své jednoduchosti nějaká snaha, ale děr je tu snad více než v ementálu. Jedna nelogičnost vedle druhé a to zbavení se veškerých bachařů v nejstřeženější mexické věznici už přesahuje veškerá chápaní. Všichni jsou uspaní vlivem nějakého plynu, kromě vězňů. Ale kde jsou se už nedozvíme. Akční film pokleslého žánru bez ambicí a nějaké zábavnosti. Tohle shlédnout opravdu jen z nouze.(20.5.2017)

 • malylada
  ***

  No vzhledem k solovým Lundgrenovkám za poslední dobu nechápu, proč je tento kousek tolik podhodnocen. Troška snahy vyhrát si se zápletkou, občasnými zvraty se nedá upřít, vzhledem k tomu, o jaké béčko se jedná. Akce je toporná, ale rozhodně se pořád něco děje a nemyslím si, že by se jednalo o naprostý propadák. Když vezmu potaz možnosti, tak i nasnímání kamerou nevypadá tak zle a rozhodně jde vidět snaha, tvářit se nadprůměrně. Kdyby měl Lundgren do konce života točit sračky, tak aspoň díky za tyto.......5/10(10.5.2017)

 • beso74
  *

  Existujú už kuracie párky bez kuracieho mäsa, paradajkový kečup, v ktorom niet paradajok a akčný film bez akcie. Aj keď si nie som istý, kto vymyslel tie párky a kečup, jedno je isté R. Ellis Frazier zošklivil akčný film ako nikto iný. Je smutné, že aj v tom zvyšku poloakčných zábleskov je na prvý pohľad vidieť, ako je na tom Dolph Lundgren biedne. Odporúčam len pre masochistov, tí si to užijú.(24.5.2018)

 • Hapretor
  *

  Děj jsem nějak nepochytil. Byl velmi divně poskládán. Lundík už vypadá jak zfackovaný krocan. Ale sem tam vtipnou hlášku utrousí. Budiž mu odpuštěno, ty starej páprdo. Jdi do důchodu a zajdi se Stevenem Fekálem na pivko. Na tohle už taky nemáš. Nejlepší fyzička ve filmu Rudý škorpion - pak už to jde jen z kopce - ty filmy taky.(28.3.2017)

 • Wacoslav1
  *

  Zastřelte už někdo toho Fraziera. Nejprve přispěl vydatnou měrou k definitivnímu pohřbení kariéry Garyho Danielse a teď se rozhodl, že vezme do pekla i Lundgrena, ale kdo chce kam... však víte jak. Dolphovi se poslední dobou nějak zalíbilo v kriminále a tak se tentokrát musí infiltrovat do toho Mexickýho (Ehm chtěl jsem říct do Frazierova studia v Tijuaně) O nějakým příběhu se tu nemá smysl rozepisovat (jasně vím, že se to neobejde bez keců od vegetola) ale v kostce jsem ho pochopil a i kdyby ne, tak hádám, že kvůli geniálním dialogům a brilantním hereckým výkonům na to nikdo nekouká. Je to akční film, tak jsem byl zvědavý na akci. Bohužel by tu napřed nějaká musela být, kvituji sice, že se tentokrát neklepe kamera jako v předchozích filmech tohoto režisérského maestra, ale když někdo točí akční film ve kterém žádná akce není, tak je to docela problém. Nebo teda to trochu přeháním pár krátkých přestřelek a bitek se tu najde, ale všechno je hrozně pomalé statické a nezáživné. Dolpha mám pořád rád, ale bohužel už moc nestíhá a hlavně v soubojích je to markantně vidět. Aspoň se snaží bavit a sem tam hodí do placu nějakou hlášku, ale to už bych byl hodně ujetej a zaujatej kdybych měl za tohle dávat body navíc. Většina bitek vypadá tak, že než jeden aktér dá ránu druhému tak ten druhý by si stihl v pohodě sundat kalhoty, vysrat se, utřít si prdel a druhou rukou si ještě vyhonit a té ráně by pořád v pohodě uhnul. Přitom nemá cenu film omlouvat rozpočtem, protože třeba takový Adkins v poslední době několikrát ukázal, že i z hovna se dá uplést bič a ještě s ním zapráskat, ale obávám se, že kdyby se i on nějakým nedopatřením ocitl v nějakém spektáklu tohoto neumětela, tak to nevytrhne, protože tenhle režisér bohužel opakovaně potvrzuje a dokazuje, že točit prostě neumí. Chybí mu cit pro dynamickou akci a tak to všechno maskuje hromadou rádoby cool zpomalovaček, ale ve výsledku, pak všechno vypadá ještě pomalejší a unylejší než to ve skutečnosti je. No nic tohle všechno jsem už někde napsal, tak už se v tom nemá cenu dál pitvat. Vloni byl rok Seagala, letos nás čeká patrně rok Lundgrena, ale na žádný velký progres to nevypadá. DTV filmy jsou holt momentálně až na čestné výjimky v pekle a tenhle nudný odfláknutý kousek toho budiž dalším důkazem. Bohužel dneska už může točit každej vocas co má kameru a studio kdesi v Mexické prdeli, takže po zklamání z Dont kill it mě Dolph nepotěšil ani tentokrát i když v tomto případě jsem aspoň nic neočekával, takže o zklamání se vlastně ani nedá mluvit. Nechci malovat čerta na zeď, ale asi bude zázrak když se aspoň jeden letošní Lundgrenův film dostane do průměru.20%(12.3.2017)