Reklama

Reklama

Přežít Mexiko

Trailer

Obsahy(1)

CIA najímá profesionálního zloděje, aby se vloupal do přísně střeženého vězení v Mexiku a získal z trezoru citlivé informace. Jasná a naplánovaná operace se promění v peklo v okamžiku, kdy místní mafiánský boss zahájí vlastní operaci s cílem vloupat se do střeženého trezoru. Jsou v něm uloženy zabavené miliony dolarů a mexický šéf je chce získat zpět. Posílá proto vlny svých profesionálních zlodějů, aby peníze získali dřív, než dorazí mexická armáda. (Bontonfilm)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (22)

Wacoslav1 

všechny recenze uživatele

Zastřelte už někdo toho Fraziera. Nejprve přispěl vydatnou měrou k definitivnímu pohřbení kariéry Garyho Danielse a teď se rozhodl, že vezme do pekla i Lundgrena, ale kdo chce kam... však víte jak. Dolphovi se poslední dobou nějak zalíbilo v kriminále a tak se tentokrát musí infiltrovat do toho Mexickýho (Ehm chtěl jsem říct do Frazierova studia v Tijuaně) O nějakým příběhu se tu nemá smysl rozepisovat (jasně vím, že se to neobejde bez keců od vegetola) ale v kostce jsem ho pochopil a i kdyby ne, tak hádám, že kvůli geniálním dialogům a brilantním hereckým výkonům na to nikdo nekouká. Je to akční film, tak jsem byl zvědavý na akci. Bohužel by tu napřed nějaká musela být, kvituji sice, že se tentokrát neklepe kamera jako v předchozích filmech tohoto režisérského maestra, ale když někdo točí akční film ve kterém žádná akce není, tak je to docela problém. Nebo teda to trochu přeháním pár krátkých přestřelek a bitek se tu najde, ale všechno je hrozně pomalé statické a nezáživné. Dolpha mám pořád rád, ale bohužel už moc nestíhá a hlavně v soubojích je to markantně vidět. Aspoň se snaží bavit a sem tam hodí do placu nějakou hlášku, ale to už bych byl hodně ujetej a zaujatej kdybych měl za tohle dávat body navíc. Většina bitek vypadá tak, že než jeden aktér dá ránu druhému tak ten druhý by si stihl v pohodě sundat kalhoty, vysrat se, utřít si prdel a druhou rukou si ještě vyhonit a té ráně by pořád v pohodě uhnul. Přitom nemá cenu film omlouvat rozpočtem, protože třeba takový Adkins v poslední době několikrát ukázal, že i z hovna se dá uplést bič a ještě s ním zapráskat, ale obávám se, že kdyby se i on nějakým nedopatřením ocitl v nějakém spektáklu tohoto neumětela, tak to nevytrhne, protože tenhle režisér bohužel opakovaně potvrzuje a dokazuje, že točit prostě neumí. Chybí mu cit pro dynamickou akci a tak to všechno maskuje hromadou rádoby cool zpomalovaček, ale ve výsledku, pak všechno vypadá ještě pomalejší a unylejší než to ve skutečnosti je. No nic tohle všechno jsem už někde napsal, tak už se v tom nemá cenu dál pitvat. Vloni byl rok Seagala, letos nás čeká patrně rok Lundgrena, ale na žádný velký progres to nevypadá. DTV filmy jsou holt momentálně až na čestné výjimky v pekle a tenhle nudný odfláknutý kousek toho budiž dalším důkazem. Bohužel dneska už může točit každej vocas co má kameru a studio kdesi v Mexické prdeli, takže po zklamání z Dont kill it mě Dolph nepotěšil ani tentokrát i když v tomto případě jsem aspoň nic neočekával, takže o zklamání se vlastně ani nedá mluvit. Nechci malovat čerta na zeď, ale asi bude zázrak když se aspoň jeden letošní Lundgrenův film dostane do průměru.20% ()

malylada 

všechny recenze uživatele

No vzhledem k solovým Lundgrenovkám za poslední dobu nechápu, proč je tento kousek tolik podhodnocen. Troška snahy vyhrát si se zápletkou, občasnými zvraty se nedá upřít, vzhledem k tomu, o jaké béčko se jedná. Akce je toporná, ale rozhodně se pořád něco děje a nemyslím si, že by se jednalo o naprostý propadák. Když vezmu potaz možnosti, tak i nasnímání kamerou nevypadá tak zle a rozhodně jde vidět snaha, tvářit se nadprůměrně. Kdyby měl Lundgren do konce života točit sračky, tak aspoň díky za tyto.......5/10 ()

Reklama

Rominator 

všechny recenze uživatele

DEA agent Jack (Dolph Lundgren) se nechá úmyslně zavřít do mexického vězení, protože jde po 20 milionech, které tam má schované drogový lord... Jde o jednu velkou příběhovou nudu s minimem akce, která by za něco stála. Docela zamrzí to, že nebyl lépe využit pořízek Isaac C. Singleton Jr. (Tank). Plakát taky upravuje nepravdivě realitu, protože s největší pravděpodobností je Lundgrenova hlava napasovaná na tělo Dwaynea Johnsona. Ve filmu není nějaký náročnější souboj a proto je v závěrečných titulcích velkým překvapením Tony Messenger jako Lundgrenův kaskadér / Stunt Double (Mr. Lundgren). Člověk z toho má potom pocit, že Dolpha potřebují pouze do záběrů, kde mu je vidět do obličeje. Snad se Lundgrenovi podaří napravit reputaci ve filmech Dead Trigger, Altitude a Black Water. HODNOCENÍ 10% ()

DEXTER099 

všechny recenze uživatele

Tak na další film s Dolphem jsem se i těšil,ale tohle se nepovedlo.Nechtělo se mi věřit Wácovi atd a jejich popisu,že to stojí z ....,ale po zhlédnutí jim dávám za pravdu a i já se přidávám k těm co vám řeknou,že akce je zde nudná,dá se říct až amatérská a nemyslím si,že zrovna toto je otázka nákladu.Dolph je sice dobrej ,ale i ně něm je někdy vidět jakoby to nebral moc vážně,ale pořád je on to nejlepší z filmu kde příběh je opravdu jednoduchý,akce slabá a tak vám na koukání zbude sem tam Dolph sem tam prostředí a i když to není můj typ tak ta herečka co hraje hlavní ženskou roli.Za mě tedy slabota a celkově 25% a dvě hvězdy. ()

mzss1 

všechny recenze uživatele

|25%| LARCENY, další kousek s Dolphem Lundgrenem. Hm, opět se to nepovedlo. Současná béčka jsou v hajzlu. A každý, kdo tvrdí opak, si lže do kapsy. A já jako idiot jsem se opět do toho pouštěl. Příběh je naprosto blbej. Už jen sledovat, jak Lundgren se svým týmem ve věznici flegmaticky čekají, až se vše nějak urovná, Dolphova divná postava, kdy je mu snad vše u háku. Samozřejmě, Dolph ještě hrát umí, ale asi se mu už vůbec nechce. Celkově je to děsně nudný film. Dialogy se děsně vlečou. No a nyní to hlavní, AKCE. Jak tu mám zhodnotit? Byla natočena hrozně. Režisér se asi snažil, ale nepovedlo se mu to. Žádný náboj, nápady, uvěřitelnost – to v jeho akčních sekvencích nenajdeme. Musím pochválit, že tu má Dolph dost bitek, ale to je asi tak všechno. Když už se začne prát, nic z toho mít divák prostě nemůže. Snažil jsem se nedat na negativní názory ostatních (sám si svůj vždy utvořím), ale musím s nimi souhlasit. Režisér akci nezvládá. Rozhodně se snažil umístit Dolpha do pozice, kdy mu udělí dost soubojů, ale natočeny byly opravdu zle. Úvod ještě zlý nebyl, dále souboj Dolpha s několika vězni ještě také ušel, pak už to bylo strašné. Zpomalené, v určitých sekvencích až trapné. Scéna, kdy Dolph mlátil dveřmi do toho černocha, to jsem fakt přivíral oči. xD Přestřelky na tom byly snad ještě hůř. Takže je mi líto, ve výsledku mě film nijak neurazil, dal bych mu rád ty 2*, ale kvůli těm trapným detailům v mizerné akci nemůžu. ()

Galerie (6)

Reklama

Reklama