Geunyeoneun yeppeossda (TV seriál)

• Jižní Korea

그녀는 예뻤다

She Was Pretty

Puzzled Lovers

She Was Beautiful

Komedie / Romantický

Jižní Korea, 2015, 16x70 min

Seriál na který se určitě podívám znovu, neskutečně jsem se bavila po celou dobu. Dokonce se bavil i přítel a to většinou ani nevnímá na co zrovna koukám. Siwon byl báječný, vůbec jsem to nečekala, opravdové zlatíčko, celkově obsazení i příběh super. Jediné co mě štvalo tak poslední epizody se místy vlekly a byly opravdu smutné. SPOILER. Hold jsem si moc přála aby byla se Siwonem, ale to se mi stává často, že fandím jinému a pak to dopadá slzami. Přesto hodnotím vysoce a kladně. Siwon byl neuvěřitelný, epizody ve kterých nebyl nebo byl jen na maličký skok mě až tak nebavily. Nejkrásnější byl díl kde ukázali sestřih věcí, které pro ni celou dobu dělal a které byly kouzelné.(26.8.2016)

Kdo by to řekl, že mě sourozenci z Kill me, heall me nakonec takhle překvapí? Po zhlédnutí jmenovaného seriálu jsem měla v plánu spíš se jim vyhýbat, ale osud to chtěl jinak. A tak u mě oba dostali druhou šanci, abych si je oblíbila. Park Seo-joonovi se to docela slušně povedlo. Uznávám, že má na hlavní roli, a fakt se těším na jeho další práci. Hwang Jeong-eum byla asi stokrát lepší, než co jsem si ji pamatovala z minule, ale stejně mi na ní něco vadilo. Možná, kdyby trochu zpomalila a nepřehrávala tolik. Když totiž neječí a nemrská sebou, je docela v pohodě. Co je však důležitější, že se k sobě ti dva až neskutečně hodí. Vzhledově, ale i charakterem, který pro ně napsali. Když to zhodnotím, byl by to skvělý seriál, to jejich kamarádství z dětství mělo svoje kouzlo, všichni z redakce mi budou moc chybět, a i kamarádka hlavní hrdinky byla fajn. Jenže! Důvod, proč se mi o tomhle seriálu i zdá, a ten, kdo mě nesčetněkrát rozesmál, ale taky rozbrečel, a udělal z toho pro mě srdcovku, je zarostlý, šílený, a neskutečně sexy Siwon, jehož hlas a tvář na mě působí jako magický zaklínadlo. Prostě takhle mě naposledy rozsekal možná tak Eric ve Spy Myung Wol. Takže čtyři hvězdičky pro seriál, jednu obrovskou pro božského Siwona... nebo naopak? To je fuk, prostě je to 5* a miluju Siwona!(22.6.2016)

Splněný vlhký sen všech, kteří shippovali sourozence v Kill me, Heal me, že? Až během sledování tohoto seriálu jsem pochopila, kde je zakopaný pes - Hwang Jung Eum je vlastně docela špatná herečka. A zřejmě je rozčiluje její hlas. Seriál je prostě taková ta typická romantická komedie, kterak ušlápnutá hrdinka ke štěstí přišla. Něco lehce nadprůměrného z toho dělá postava Choi Shi Wona, to byl člověk, kterého bych si vybrala já a nemylo by jen kvůli tomu, že fousatý Shi Won vypadá mnohem lépe než hladce oholený… Vlastně jsem ani neměla moc chuť seriál dokoukávat a vyloženě jsem se k tomu donutila s tím, že zhruba od nějakého pátého dílu jsem se moc nebavila. Samozřejmě to mělo takové ty ťuťuňuňu scény, kdy se rozplýváte či naopak scény, kde je vám úzko, případně se zasmějete, ale celkový dojem je to spíš nuda. Kdykoliv byl na scéně Kim Shin Hyuk (Shi Won), tak to bylo fajn, mělo to nějakou energii, ale pak prostě odešla s ním. Ačkoliv ke konci už i on jí tolik neměl, asi si začínal uvědomovat, že půjde na vojnu a nebylo mu z toho hej… Slabší 3*. Přeloženo.(2.12.2015)

Sice mi tu zazpíval Kihyun, zalíbil se mi Siwon a Seojoon nezklamal, ale od dvanáctého dílu se nestala jediná věc, za kterou by seriál stálo dokoukat. Takže - líbí, jen ne bez výtek. Chci také vyzdvihnout vztah mezi Hyejin a Hari. To, jak se ty dvě oslovovaly manžílku a ženuško, jednoho prostě odzbrojí. Až jsem si říkala, proč to celé není o nich.(2.7.2017)

Ač jsem sourozence z Kill me, Heal me nepárovala, a nijak jsem po jejich spojení netoužila, tak mně seriál naprosto vyhovoval. Kdybych se chtěla dívat na krutou realitu, tak si nic pouštět ani nemusím, a stačí mi sledovat lidi na ulici. Pro mě byl tenhle seriál kouzelný právě těmi pohádkovými motivy, které mě uklidňovaly. A musím říct, že i když zrovna nejsem fanynka, tak Siwon tady byl skvělý i přes tu hroznou vizáž houmelessáka, a vážně mě jeho postava rozesmála téměř pokaždé, když se objevila. Hlavní dvojice mi ze začátku přišla jako trošku divná kombinace, ale pak když začal ten jejich sladký vztah, tak byli vážně k sežrání. Já nemám co vytknout, naprosto jsem si to užila. A moje vyzvánění se změnilo na Close to you od Carpenters, neboť jsem si díky tomuto seriálu tuhle písničku nehorázně oblíbila. Těm co se chtějí na chvíli zasnít seriál vřele doporučuji.(26.12.2015)