Reklama

Reklama

Geunyeoneun yeppeossda

(seriál)
  • Jižní Korea 그녀는 예뻤다 (více)

VOD (1)

Epizody(16)

Když se štěstěna a vzhled úplně obrátí, dvě dětské lásky se sejdou poprvé po 15 letech jako zaměstnanci módního časopisu. (Netflix)

Recenze (15)

andiek05 

všechny recenze uživatele

Jak nejlépe popsat, co se mi tady líbilo a nelíbilo? Je to velmi těžké, protože sice nemám vůbec nic, co by se mi nelíbilo, ale naopak je tolik věcí, kterých se mi líbilo, že nevím, kde začít. A dopředu se omlouvám, pokud až moc budu používat slovo "úžasné". Toto drama bylo úžasné, pěkné, zábavné, emocionální, u toho se snad nedalo nudit a zároveň nebyl díl, kde bych se nezasmála. Hlavní dvojice se mi moc líbila, i když bylo těžké se rozhodnout, komu více držet palce, aby získal Hye Jinino srdce. Všechny postavy jsem si oblíbila a bavily mě, ale musím říct, že Siwonovo ztvárnění Kim Shin Hyuka bylo nepřekonatelně úžasné - jeho chování, grimasy, humor, osobnost - jenom jemu bych dala pět, deset nebo i mnohem více hvězdiček. Hodně se mi líbilo přátelství mezi Hye Jinou a Ha Riou, soundtrack se mi líbil. A musím ocenit i poslední díl, opravdu byl skvělý!!! Naštěstí se nenaplnilo to, že když se mi většinou líbí drama od začátku do konce, tak poslední díl zas tak dobrý není, ale tady se jim opravdu moc povedl, byla to taková třešnička na dortu. Za mě rozhodně doporučuji!!! ()

Zíza 

všechny recenze uživatele

Splněný vlhký sen všech, kteří shippovali sourozence v Kill me, Heal me, že? Až během sledování tohoto seriálu jsem pochopila, kde je zakopaný pes - Hwang Jung Eum je vlastně docela špatná herečka. A zřejmě je rozčiluje její hlas. Seriál je prostě taková ta typická romantická komedie, kterak ušlápnutá hrdinka ke štěstí přišla. Něco lehce nadprůměrného z toho dělá postava Choi Shi Wona, to byl člověk, kterého bych si vybrala já a nemylo by jen kvůli tomu, že fousatý Shi Won vypadá mnohem lépe než hladce oholený… Vlastně jsem ani neměla moc chuť seriál dokoukávat a vyloženě jsem se k tomu donutila s tím, že zhruba od nějakého pátého dílu jsem se moc nebavila. Samozřejmě to mělo takové ty ťuťuňuňu scény, kdy se rozplýváte či naopak scény, kde je vám úzko, případně se zasmějete, ale celkový dojem je to spíš nuda. Kdykoliv byl na scéně Kim Shin Hyuk (Shi Won), tak to bylo fajn, mělo to nějakou energii, ale pak prostě odešla s ním. Ačkoliv ke konci už i on jí tolik neměl, asi si začínal uvědomovat, že půjde na vojnu a nebylo mu z toho hej… Slabší 3*. Přeloženo. ()

Reklama

LangiJ 

všechny recenze uživatele

Jo, tak tenhle seroš se mi fakt líbil, naposledy jsem se takhle bavila u Oh My Venus. Věděla jsem, že Si-won v tom hraje bláznivýho vtipálka a jeho scény mě zaujaly už v reportáži, ale od celku jsem nějak moc nečekala, takže mě překvapilo, jak mě to chytlo, a několikrát jsem se smála i nahlas. Ke konci mi přišlo, že humoru trochu ubylo, ale pořád si to drželo slušnou úroveň. Navíc se to vyhnulo opakovanému rozcházení a scházení hlavní dvojice, což mě u JK seriálů štve asi nejvíc. Celkem mi ale vadilo časté opakování některých scén, jako by se to snažili natáhnout, aby to mělo aspoň těch 16 dílů. Ale jinak spokojenost. Si-won fakt válel, jeho ksichtíky, grimasy a figury byly suprový. ()

Andrea1717 

všechny recenze uživatele

Tak toto bolo skvelé, fakt ma bavili všetky postavy a bolo to neskutočne vtipné, aspoň prvá polovica, potom to nabralo trochu vážnejšie obrátky ale stále to bolo skvelé. Jeong-eum Hwang mám veľmi rada, jediné čo jej môžem vytknúť, je, že sa pri bozkávacích scénach tvári fakt srandovne, neuveriteľne neprítomne a odťažito, ešte že jej partneri to vždy vytrhnú, zato v humorných scénach si evidentne užíva. Toto je skvelý kúsok, ktorý určite na dlho uľpie v pamäti. ()

Pethushka 

všechny recenze uživatele

Kdo by to řekl, že mě sourozenci z Kill me, heall me nakonec takhle překvapí? Po zhlédnutí jmenovaného seriálu jsem měla v plánu spíš se jim vyhýbat, ale osud to chtěl jinak. A tak u mě oba dostali druhou šanci, abych si je oblíbila. Park Seo-joonovi se to docela slušně povedlo. Uznávám, že má na hlavní roli, a fakt se těším na jeho další práci. Hwang Jeong-eum byla asi stokrát lepší, než co jsem si ji pamatovala z minule, ale stejně mi na ní něco vadilo. Možná, kdyby trochu zpomalila a nepřehrávala tolik. Když totiž neječí a nemrská sebou, je docela v pohodě. Co je však důležitější, že se k sobě ti dva až neskutečně hodí. Vzhledově, ale i charakterem, který pro ně napsali. Když to zhodnotím, byl by to skvělý seriál, to jejich kamarádství z dětství mělo svoje kouzlo, všichni z redakce mi budou moc chybět, a i kamarádka hlavní hrdinky byla fajn. Jenže! Důvod, proč se mi o tomhle seriálu i zdá, a ten, kdo mě nesčetněkrát rozesmál, ale taky rozbrečel, a udělal z toho pro mě srdcovku, je zarostlý, šílený, a neskutečně sexy Siwon, jehož hlas a tvář na mě působí jako magický zaklínadlo. Prostě takhle mě naposledy rozsekal možná tak Eric ve Spy Myung Wol. Takže čtyři hvězdičky pro seriál, jednu obrovskou pro božského Siwona... nebo naopak? To je fuk, prostě je to 5* a miluju Siwona! ()

Galerie (7)

Zajímavosti (1)

Reklama

Reklama