• carlos 2010

Zase niečo pre "normálnych" ľudí. Infantilné, detinské a hlavne zbytočné.(6.10.2015)

• chup44

Skúsil som to a dopadlo to tak, ako som čakal. Stále to isté, len sa to nevolá Panelák, Ordinácia, Víno a pod... Jednu hviezdu za zlatunkú Janu Kovalčíkovú, na ňu sa dá pozerať a trochu aj na hlavnú hrdinku... Inak oničom, prehliadka zúfalých starších hercov, ktorí by aj mohli byť dobrí, no nemajú chudáci do čoho pichnúť a tak musia hrať v tomto.(29.10.2015)

• jozko3275

Príde jeseň a s ňou ranné mrazy, chladné počasie, kratšie dni a samozrejme "nový" seriál. Tak, ako sa opakuje počasie každý rok, tak isto aj táto debilná šablóna podľa ktorej sa u nás točia seriály. Základ je rovnaký, vyberiem si dvoch, troch nových pekných hercov, nech to nejak vyzerá a doplním to nejakou tou klasikou, kľudne aj zo socializmu. Scénar a dej, s tým si vlastne vôbec nemusím robiť starosti lebo to sa časom nejako dopíše,.. Takže tu sedím v deke s horúcim čajom a pozeram na tento paskvil. Rozmýšlam, či by tá horúca lyžica z čaju nepôsobila na moje oči blahodárnejšie ako to, čo vidím na obrazovke.(8.9.2015)

• JohnMiller

Gratujujem vám Slovenský umelci za to, že tvoríte kvalitné umelecké diela. Áno, musíte z niečoho žiť ale radšej by som bol na chlebe a vode ako v niečom takomto mat prsty. Je to rovnako nerozoznateľné a zlé ako iné Slovenské seriály za posledných 5 rokov (možno viac) Rovnako osvetlené kulisy, herci, dej atď.(18.9.2016)

• jurajpower

Nepozerateľné. Napriek tomu som dal 2* za kvalitnú kameru a -malebný kraj, ktorý stelesňuje všetko to, čo si človek predstaví pod pojmom domov. Tvorcovia prezentujú tento seriál ako -život plný humoru a veselých historiek zo života bežnej slovenskej dediny, tak toto im asi nevyšlo. Mali sme sa -zamilovať do hlavných hrdinov, to je tiež mimo. Sledovanie akurát -vyčarilo úsmev pri pohľade na to, ako čelia každodennému životu ich priatelia a susedia.(10.9.2015)