Komentáře uživatelů k TV seriálu (3)

Jde spíše o dramedy. Řeší se tu od věcí jako plesy a škola, přes vážnější téma - gangy až k trochu absurdnějším - trpaslíkům. Herecké obsazení je moc fajn, zasazení do komunity funguje a nabízí zajímavé příběhy. Seriál nabídne jak odhlečnění v podobě vtipných scén tak i přes silnější momenty a každý si přijde na své. Já byl příjemně překvapen. 80%(20.10.2018)

Viděl jsem sice jen jeden díl, ale zaujalo mě to dost, vtipné a nenudil jsem se :D po posledním dílu možná změním hodnocení, ale nyní dávám plnej počet.(7.3.2020)

• Rathe

Jestli tomuhle říkají komedie, tak nevím, na jaké planetě. Charaktery mě absolutně nezaujali. Za celou první sérii jsem si k nim nevytvořil žádný vztah a vlastně si ani nepamatuju jejich jména, když tak nad tím přemýšlím. Během každého dílu jsem se zasmál tak maximálně jednou a to je fakt málo, aby to pro mě byla komedie. A příběh? Dá se vůbec to, co se odehrávalo v tomto seriálu, nazývat příběhem? Nemyslím si. Tohle je fakt hodně špatný. Ta jedna hvězdička je za tu babču.(13.4.2018)