Reklama

Reklama

Déšť

(seriál)
  • Dánsko The Rain (více)
Trailer
Drama / Sci-Fi / Thriller
Dánsko / USA, (2018–2020), 14 h 23 min (Minutáž: 36–50 min)

Hudba:

Av Av Av

Hrají:

Alba August, Lucas Lynggaard Tønnesen, Mikkel Boe Følsgaard, Angela Bundalovic, Lukas Løkken, Jessica Dinnage, Sonny Lindberg, Iben Hjejle (více)
(další profese)

Série(3) / Epizody(20)

Většina obyvatel Skandinávie padla za oběť viru přenášenému deštěm. O šest let později hledají dva mladí sourozenci a pár dalších přeživších bezpečí – a odpovědi. (Netflix)

Videa (2)

Trailer

Recenze (50)

Havaj8 

všechny recenze uživatele

První série měla svý kouzlo, ten déšť, bunkry, virus, prostě záhadný scifi. Hledali svýho otce a zároveň i odpovědi. Ale s dalšíma sériema se postavy stávaly čím dál víc nesympatický. Nezbyla tam snad už ani jedna, který bych fandil. Plácali se v tom strašně, do toho ten Apollon, jak kdyby nevěděli jak v tom pokračovat. Dokoukal jsem to už trochu s odporem, jenom abych věděl jak to dopadne. Zaplaťpánbůh, že to nemělo otevřený konec. ()

topr harley 

všechny recenze uživatele

Na evropskou produkci docela kvalitní scifi seriál. Má to svoje nedostatky to je celkem očividné. Dánové nemají zase tolik zkušeností v apokalyptických scifi seriálech ale atmosféra tomu rozhodně nechybí. Mě první série rozhodně bavila, i když jsem měl místy problém s tím vydržet občasné moralizování a otravné kecy hlavní hrdinky. Předpokládám, že to tvůrci ale takto zamýšleli. Přece jenom to byli děcka, které zatím v životě nic nezažili. Uvidíme jestli bude druhá série a jak se bude vyvíjet. ()

Reklama

misterz 

všechny recenze uživatele

Tak trochu som stúpil vedľa. Pritom začiatok bol veľmi sľubný - záhada smrteľného dažďa, dve deti, smrť matky..... No postupom času sa z toho stala ftákovina pre teenegerov, miestami tak infantilná, že to chcelo privrieť oči. A hlavná hrdinka mi neskutočne liezla na nervy. Chápete? Zabije si matku a robí sa, akoby sa nič nestalo, žiadne výčitky, žiadne extra emócie, žiadne spytovanie svedomia. A to ako chcela sústavne pomáhať.... to bol vrchol debility. Zachránime jedného a stratíme troch, len aby sme boli cukríkoví. Nuž, tam kde nie rozum, tam je cukrík, ostatní chápu, že ide o somarinu.  Ten prerod toho brata bol tiež tak nasilu spravený a totálne hlúpy. Záver radšej nekomentujem. Sklamanie. Podpriemer. 40/100 ()

M.i.k.e 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

celou dobu jsem se snažil přesvědčit o tom,že Rain není tak špatný a on někde hluboko v jádru opravdu není,jenže během sledování divák zjistí,že ač seriál vypadá dobře a zlomek myšlenky je ok,tak zbytek úplně nefunguje jak má.Hlavní postavy,byť jde v podstatě o děti se chovají jako banda idiotů a postupem času navíc spousta věci nedává úplně smysl...nebo možná by i dávala,ale za předpokladu,že by na ně divák dostal odpověď,což se nestane.Rain tak nakonec zanechává těžko identifikovatelnou pachuť něčeho co mohl být soldiní seriál,ale takhle se motá s velkou bídou kolem průměru...60% ()

ARI50 

všechny recenze uživatele

Dlouho jsem nad tím přemýšlel a nakonec jsem do toho šel, sice jsem trochu zklamaný, ale na druhou stranu to zle nebylo. Ve směs je to příběh pár lidí a hlavně Rasmuse a Be, malý kluk který se všeho bojí do momentů než zjistí že je pan virus, efekty nebyly zle, chybělo tomu přeci jen větší drama, více akce, větší boj o přežití a virus ve formátu černého kouře mohl že sebe dostat víc, konec takový jednoduchý, bum kytka vše vyřešila. Prostředí super ale příběh na 3 série málo propracovaný za pár let se na martinovou partu zase podívám. ()

Galerie (227)

Zajímavosti (1)

  • Název bunkrové sítě Apollon je odkazem na řeckého boha Apollóna, který podle pověsti trestal morem a chránil před nemocemi. (UncleMorty)

Související novinky

Netflix vsadí na evropský talent

Netflix vsadí na evropský talent

01.06.2018

Když nebudeme brát v potaz válku s festivalem v Cannes, drží si Netflix mezi evropskými zeměmi relativně dobré jméno. Především v severských zemích se mu daří přímo výborně, a to už od roku 2012, kdy… (více)

Reklama

Reklama