Stay Inside (E01) (epizoda)

Thriller

Dánsko / USA, 2018, 47 min

Komentáře uživatelů k epizodě (7)

 • LIVINGDEAD
  ***

  SPOILER....její vinou umře matka a NIC..... žádný pocit viny, smutek... NIC! Divné ne? Ta kráva z bunkru mi je tak nesympatická, že bych ji na místě rozbil hubu! Jsem u druhého dílu, uvidím, jestli s ní další díly přežiji...(6.5.2018)

 • emma53
  ***

  Uvidíme, zatím to na mě působí trojkově, tak tiše doufám, že se to rozjede, závěr prvního dílu by tomu nasvědčoval.(5.5.2018)

 • Remivsremi
  ***

  Velmi průměrný začátek, kde se pořádně nic nestane a rozhodně si nějak neoblíbite hlavní aktéry. Poslední scéna přináší naději na zvrat, ale zatím jsem spíše pesimistický. 50%(5.5.2018)

 • BlackHood
  ****

  Příběh je zajímavý, ale prostě tomu něco chybělo. Možná, že je to opravdu hlavnímy hrdiny, moc jim teda nefandím... Brazilcům (3%) nebo Němcům (Dark) vyšla spolupráce s Netflixem o dost lépe. I to prostředí zamknutého bunkru se dalo využít více, třeba jak to bylo v 10 Cloverfield Lane, mohli tam mít nějakou nejistotu, zpochybňovat vše, co se děje a nic. Mám strach, že další díly budou jen o nudném běhání po lese a tu nejlepší část má seriál již za sebou... No, uvidíme, na další díly mě to i tak nalákalo dost.(6.5.2018)

 • Illy
  *****

  Zkáza lidstva v jakékoliv podobě je pro mě dostatečně motivují ke sledování. A sorry, natočené je to opravdu dobře!(8.5.2018)

 • RedRose
  **

  no... pokud byl záměr tvůrců, hned od začátku nesnášet hlavní postavy, tak se to povedlo... ona hned z kraje úplně dementně zlikviduje matku, aby se pár minut na to snažila opustit i malého bráchu a nechat ho samotného v bunkru... jo, v tu chvíli to bylo na ránu do hlavy... herecké výkony spíše podprůměrné a fakt si postavy v pilotu nejde nijak oblíbit... jediný důvod, proč se podívám i na další díl je zvědavost... post-apo mám moc rád, takže dost i odpustím, ale zatím tak dvě hvězdy s odřenýma ušima... 31%...(6.5.2018)

 • AnthropOcean
  **

  Uf, to sú ale nepresvedčivé herecké výkony a logické lapsy, uvidím, či uvidím posun...(6.5.2018)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace