John (Steve Howey) a Katie (Eliza Coupe) sa už mnoho rokov neúspešne pokúšajú o dieťa. Keď nič nepomáha, rozhodnú sa vyskúšať metódu liečby plodnosti. Jedno je isté – čaká ich skutočná výzva. (Arsenal83)

silentname

"Making Babies" je nakoniec celkom okey komédiou. Má to dobré scénky, má to špatné scénky. Nie je tam nič čo by ma vysoko otravovalo, no neviem či to malo scénku, ktorú by som ohodnotil ako super. Herecké výkony sú celkom okey, len v prípade Glenne Headly mám pocit, ako keby rozprávala jak zo 70-tych rokov. A viem, že je toto bola jej posledná rola, no neviem či to bola jej najlepšia. Miestami ma vedela trošku otravovať. Humor je trošku mix. Sú tu vtipné scénky, sú tu trápne momentky, ktoré vieme odhadnúť. Myslím si, že silnou stránkou filmu je jeho príbeh. Myslím si, že John a Katie prežívajú skutočne veľkú dilemmu. Najmä pokiaľ je pre nich mať dieťa tak veľmi dôležité. A dokáže to potom vzťahom veľmi ublížiť. A niekedy je lepšie sa zmieriť so skutočnosťou, než sa snažiť čo najviac a reálne nič nezískať. Ubližuje to. Neviem či by som si film pozrel znovu, som rád, že som ho videl aspoň raz, no nemôžem ho označiť za výrazne zaujímavý. S výnimkou témy, ktorá je dosť dobrá a aktuálna. Takže ako celok je to celkom okey film s dobrými momentkami a humorom, ktorý miestami trošku kríva. Hodnotenie: C+ ()

Arsenal83

Muža čaká veľká výzva. Aby oplodnil svoju manželku, nesmie s ňou spávať iba vášnivo masturbovať, že by mu aj markíz de Sade slastne závidel. Niekedy mu vyhoní manželka, ale zvyčajne sám, najlepšie do reproduktorov, keď je doma návšteva, nech každý vie, aký je to spermiálny pracant. A asi an tom je postavená zápletka i humor tejto záležitosti. ()

Johnny.ARN

Tu bolo všetko, drogy, deti, trápne situácie spojené so sexom, svokra, všetko. Len fekálny humor chýbal a vlastne nie, aj ten sa v závere objavil. K žehleniu skvelý film. 1 z 5 ()

Rathalos

Nahodou je to vydarena komedia,nechapem,ze je jej hodnotenie slabsie,zoparkrat som sa zasmial,herci boli sympaticki,hlavne Eliza Coupe mi padla do oka,pekna zenska,cize za mna styri silne hviezdy...:⁠-⁠) ()

Teachman

Námět a zápletka: 3/10 ... Vizuální stránka: 5/10 ... Soundtrack: 4/10 ... Didaktický potenciál: 2/10 ... Celkový dojem: 3/10. ()

fooggyy7 odpad!

Ani se nedivím, že je ten národ tak degenerovaný. Čeká to každého, kdo dal víc jako dvě hvězdy, blahopřeji ()