Iriwa anajwo

(TV seriál)
  • Jižní Korea 이리와 안아줘 (více)
Drama / Mysteriózní / Romantický
Jižní Korea, 2018, 15 h 53 min (Minutáž: 59–61 min, Alternativní 32x35 min)

Epizody(16)

Policista a herečka, oba s tragickou minulostí, se snaží zapomenout na bolestivé rány osudu a najít společně naději. (Netflix)

Mkqp

Kamera je nejvíce kolenapodlamující prvek tohoto seroše. Opravdu umělecké záběry plné her s kompozicí a barvami, na které je radost pohledět. Na opačné straně pak stojí zápletka zpracovaná takovým způsobem, že pro Evropského diváka je těžce uchopitelná v pochopení jednání okolí. Korejská klasika v obviňování a linčování rodin vrahů natočená ryze jejich způsobem, což u mě znamená většinou drop nebo velké přemáháni, abych dokráčel do konce. Další věcí zkopávájící můj náhled jsou absolutně bezvýznamné informace, které schovávájí v mlze a snaží se s nimi šokovat, což se jim taky podaří, nicméně opačným směrem než zamýšlejí. Poté tu máme pár vyšperkovaných scén, u kterých jsem žasnul tím správným způsobem, s jakou grácií se jim podařilo udělat konverzace s dialogy intenzivní a hluboké. Bohužel však jen pár, zbytek je plný emotivních tlaků na diváka, citově nabitých frází a jednoduše řečeno patosu. ()

Andrea1717

Pôsobivý seriál, niekedy až príliš realisticky natočené scény sa dostávajú pod kožu a odtrpela som si to. Príbeh psychopata a jeho blízkych, problematické vzťahy a rôzny dopad jeho jednania na členov rodiny. Jang Ki-Yong je zvláštny herec, krásne sa na neho díva pre jeho zaujímavú tvár, ale je z tých hercov, ktorí nevedia zahrať smútok, ale šialenstvo mu išlo dokonale. Určite na tento seriál dlho nezabudnem pre jeho drsnosť a súčasne silu. ()

• V roli vyděšené dvojice, kterou spojuje nepříjemný, strach a obavy vyvolávající okamžik z minulosti, se mohla objevit dokonce i dvojice Suzy Bae a Joo-hyeok Nam. Dvojice se společnými silami bude pokoušet svůj život upravit a přizpůsobit, aby z něj měla víc radosti smíchu a třeba i pěkných chvil, než smutku a zmaru, obav a smysl nedávajících domněnek. Ani jeden o to ale nestál a z nabídky tedy pochopitelně sešlo. Ale i díky tomu se v oněch rolích může objevit Ki-yong Jang a šíleně atraktivní herečka Ki-joo Jin. (Conspi)