Mezi dimenzemi

Ernie Barbarash

Phil Parmet

Marc Vanocur
  • Rominator

Quinn (Scott Adkins) se probouzí na podivném místě, kde nalezne svoji dceru v jakémsi hypnotickém stavu. Snaží se ji probudit, ale je neúspešný a napadnou ho přisluhovači sloužící tajemnému muži v kápi. Jejich konfrontace dopadne tak, že je Quinn prohozen zdí, padá z jakési budovy na kopci, končí ve vodě, vynoří se, vyleze z fontány v parku a zjistí, že se nachází ve Vietnamu... To zas byla ptákovina. Dívat se na Adkinse, který si nic nepamatuje, koktá a končí v nemocnici na psychyatrii, nebylo vůbec zapotřebí. Něco málo soubojů ve filmu bylo, ale příběh je prostě slabota. HODNOCENÍ 30%(21.3.2019)

(70%) Ale jo, já to chápu, že to není nic světoborného a že to spousta diváků odjebe. Nicméně si nemyslím, že je to bůh ví jaká hovadina. Na béčkové poměry na tomto snímku dost oceňuji nápady. A tím mám konkrétně na mysli sci-fi aspekty. Je to samozřejmě lacině provedené což se dá s ohledem na nízký rozpočet pochopit, ale přesto mě to bavilo a ani na chvíli jsem se necítil trapně. Jen jsem teda trochu přivíral oči při pár trochu slabších scénách kdy Scott Adkins koktal atd – ale zase se to dá vzhledem k dějové situaci pochopit, aspon jsem se trochu pobavil, herectví mu v této poloze trochu kolísalo, ale proč to hned odsuzovat. Takže tento sci-fi děj mě překvapivě zaujal, asi jsem opravdu z jiné dimenze, ale bylo to aspon něco nového. Co se týče akce, není jich kvantum, ale jsem celkem spokojen. Pár soubojů tu máme a i pár solidních přestřelek. V soubojích mě nejvíc bavil Andy On. Adkins také nebyl špatný, párkrát se předvedl, ne sice tak, jak bych si představoval, ale aspon něco. Dávám slabší, ale zasloužené 4*. Mě to jako píčovina rozhodně nepřišlo.(25.3.2019)

Scott Adkins hledá unesenou dceru mimozemšťany ve Vietnamu a u toho koktá. Hned z kraje sem schválně vypíchl dvě nejdivnější věci na tomhle béčku. Ale věřte, že jich je tam víc. Jenomže ono to určitým zvrhlým způsobem fakt funguje. Když si totiž řeknete OK, jejich pravidla, podřídím se, čeká vás sympatická oddychovka s hodně fajn souboji a v rámci možností neotřelým příběhem. Scott, když konečně opustí koktací polohu je výborný, a jeho parťák kterému polohu elitního hovada naprosto žeru, se zpátky taky nedrží. Jo, já se touhle podivností bavil. 60 procent.(9.12.2020)

• Lateef

No a jestli je Jesse Johnson rutinér, tak Ernie Barbarash je suterén! :D Sorry jako, ale vymyslet takovouhle kostru filmu, to chce pořádný koksový šnupnutí... Ne fakt, příběh je za mínus 20%, takže na celkovou jednu hvězdičku film vynesly souboje, tentokrát lepší než v Triple Threat. Tim Man si asi uvědomil, že během natáčení TT párkrát trochu zaspal na židli s nápisem Fight Coordinator a tady se to pokoušel zjevně napravit. Andy On tu má větší fighterskou vložku než koktající (wtf?) Adkins, který půlku filmu zvrací písmena v nemocničním pokoji, fakt gratulace za stoprocentní využití jeho času stráveného před kamerou... kecám tvle, ste fakt buzíciii!!! Že ho necháte třičtvrtě hodiny se motat po městě a koktat! Jinak tedy paní Choreografie výrazně zvedla hlavu, scéna s vystřílením záporáků na schodišti a v chodbách výborná, to má šťávu! Scotte, trochu nám šlapeš do exkrementů, co takhle se zase spojit s Isaacem, už to znovu říkat nebudu :D(25.3.2019)

• Wacoslav1

Zatím co Johnson se u Thriple Threat vytáhnul, tak Barnabáš v tomto případě nikoliv a dostál své pověsti mizerného režiséra. Nechat pak Adkinse předvádět pokusy o rádoby herectví a blábolit jakoby by byl na drogách opravdu nebyl dobrý nápad. Souboje aspoň něco málo zachrání, ale vidět to znova fakt nepotřebuju.30%(27.3.2019)

• - Kevin Lee na filmu pracoval jako kaskadér a v malé nemluvené roli hraje muže, který zaútočí na Quinna (Scott Adkins). (Rominator)

• - Jako bojový choreograf na filmu pracoval Tim Man. (Rominator)

• - Na začátku filmu, ve scéně, kdy stojí bodyguardi u Red Elephant, má jeden z nich hovor. Vyndá telefon a přiloží si ho k pravému uchu (kde má headset). Po střihu má telefon u levého ucha a hovor ukončuje. (Ace.A.T.L.)