Rozchody (TV pořad)

Reality-TV / Drama

Česko, 2018, 60 min

Komentáře uživatelů k TV pořadu (10)

• -bad-mad-wolf-

Z hereckýho hlediska je to proti tomuhle v Soudkyni Barbaře samej Tom Hanks a Meryl Streep - tím pádem tu ovšem máme další fenomenální guilty pleasure, jehož obsah je hodnotnej zhruba stejně, jako předstírání orgasmu při masturbaci.(4.3.2018)

• kingik

Ještě jsem se neodhodlal k nejkrutějšímu opatření ze všech nejkrutějších, a sice natrvalo odladit Barrandov. Tím důvodem je Česká tajenka a Vlasta Korec. Nechci si v budoucnu nechat ujít čtvrtý duel s hajným, který se do soutěžního klání vrací v pravidelných intervalech, dokonce se mně poštěstilo, aby v duelu narazil na ropušnického dědka, též pravidelného duelanta, načež jejich utkání Korec nazval El Clásicem. Následně v jiném vydání iritujícím způsobem zprznil výslovnost Leicesteru, takže už jsem nemusel být Busterem Keatonem, kterým jsem celý život, a poprvé jsem se mohl od čuráka zasmát. Ovšem to, co se mně před bulvy dostalo dne 12.2.2018, je vskutku hazard s mentálním zdravým i odchlíplou sítnicí. Pořad Rozchody, zaručeně opravdové příběhy retardovaných dvojic, u mě vyvolal jen užaslé zvolání "Ty píčo, tohle už je fatální útok na moje zapouzdřené oční i ušní kanálky!" To se nedá dost dobře popsat, vidět ovšem netřeba. Dal jsem jen první příběh, Tyran, dál už moje svěrače nebyly schopné udržet ten střevní produkt a nemetat směrem k televizi cosi nahnědlého. Ano, chápu, že každý "herec", co zde účinkuje, má jistě v šuplíku připravenou oscarovou řeč, jen dost dobře nechápu, že režisér neupozornil na jejich zjevné vady v herectví a s ubohou realizací se dostavil do střižny, kde se jedině mohl setkat se slepým maniakem coby střihačem, jinak by mu každý příčetný jedinec jeho dílo zhodnotil slovy: Ty mentále, jdi už točit jen pivo, tam snad nic nezkazíš!. 0/10(13.2.2018)

• lubospoti

Další sračkoidní pořad TV Barrandov. Je mi až líto lidí, kteří na tohle dobrovolně koukají.(22.2.2018)

Záměr dobrý, koncepce super... ale ty herecké výkony jsou občas fakt k pláči, nebo k smíchu. :D(3.3.2018)

• Tomiss13

Další mrdka z "produkce" TV Burandov, která je opět vhodná jenom pro jednodušší...(12.2.2018)

• Plchavej

Jedno slovo za tisíc slov - Barrandov(18.2.2018)

• Nyron

No ty pí... To je ta největší břída jakou jsem za moc dlouho viděl. Ty herecké výkony. Bože, bože, bože. Fuj.(20.2.2018)

• Slash_Flash

Všechno bych popsal jedním slovem.... Barrandov. Dlouho jsem si myslel, že jsem už opravdu viděl to nejhorší z hluboké kapsy Barrandova, ale přeci jen Barrandov zahrabal na samotné dno kapsy a vyhrabal tohle - RealityShow, která si vždy vyšťourá z ucha nejspíš nejhorší herce historie české televize, protože se zdá, že herce vybírali náhodně na ulici. Vidite toho špekouna co si honí plešku? Toho berem! Ale vždy musí být scénář, ale ten s největši pravděpodobností vznikal nejspíš v dílně, kde ho psal tloustej mechanik upatlaný olejem a mozečkem velikosti jeho varle. A to ani nemluvim o tom, jak si pořad snaži vybudovat pověst. Místo toho jde holými nohami cestou plnou bláta a žlutého sněhu, kterou vyšlapává Ulice. Hold, jedno je jasné. Hlouběji už Barrandov nešáhne.(20.2.2018)

• lineker

To jako vážně? Co je to za lidi, kteří se rozhodli vyjevit svůj nesporný talent v téhle dramatické taškařici?(27.2.2018)

• simpanz

TV Barrandov není zrovna nejkvalitnější televize. K různým Soudním síním, propagandistickým Krtkům a pandám a dalším pořadům přibyly i Rozchody. Nezklamaly. Dramatické zápletky jsou tak pro smích (tvůrci asi zapomínají, že celé to musí někdo točit a rozhodně před kamerami podobné reálné záběry nevznikají), celé to je o ničem a ničí lidský intelekt - pár ochotníku hraje podle scénáře napsaného u kafe. Vraťte se zpět k jednomu Barrandovu, bez tolika reklam, s kvalitními pořady.(18.3.2018)