Smrt na psychiatrii (S03E04) (epizoda)

 • Německo

  Mord im Irrenhaus

Krimi

Německo, 1998, 1 h 29 min

 • Faidra
  odpad!

  Vydržela jsem jeden díl o tlustém detektivovi, který se svou nepěknou kolegyní a s nemalým přispěním ukecané matky stíhá zločince a šílence, a zjistila jsem, že je to maximum, co zvládnu. Eh, pardon, úplně jsem zapomněla, že se právě pokouším o zvládnutí pravidel politické korektnosti. Prostorově výrazný detektiv, stíhající společně se svou vizuálně komplikovanou kolegyní a verbálně bohatou matkou sociálně nepřizpůsobivé a mentálně nevětšinové spoluobčany, mi dělal společnost po dobu jednoho dílu a rozloučili jsme se bez smutku.(19.3.2008)

 • Malarkey
  ****

  V Bad Tölzu mají fakt všechno. Po tomto dílu vím, že už i blázinec. No a na onom blázinci se objeví vražda a tak ji Ben začne vyšetřovat. Kromě snahy léčit blázny jódlováním se tu neděje nic moc zajímavého. Až teda na to, že si Rézi - mámu Bena - spletou s raketovou inženýrkou, která do blázince má přijít na léčení a okamžitě se jí chopí. Ben si jí ze začátku v blázinci nevšimne, ale doma zoufá, víc, že nemá uvařeno, než že dva dny už máma nebyla doma. K tomu v tomto díle není Sabrina a tak tu tvůrci kladou větší pozornost na strážmistra Fajfra. Ten standardně vyšetřuje kuloví, ale o to víc toho na policejní stanici sežere a vypije. Nebyl to zase tak zlý díl...(1.10.2017)

 • Stegr
  ***

  50% - Pro mě jsou na tom všichni Big Beni přibližně stejně. Průměrná podívaná, televizní seriálo-filmy, které jsem dříve v pátek na primě sledoval...(10.10.2007)

 • MikeCool
  *

  TV-film. Celkově slabší seriál se slaboučkými krimi díly. Obtloustlý mamiňáček Ben, řeší vraždy společně se svojí blízkou spolupracovnicí a někdy i za pomoci Benovy "vtipné" matky. Jak říkám, když dojde na humor, je to až trapně tragické a nepříliš sympatické. Prostě kriminálka pro starší věkovou kategorii, která tyto "slátaninky" má ráda a já jím to neberu. Každý máme hold svůj názor. Já si pamatuji, že jsem se na toto vždy díval s babičkou, ještě když jsem byl malý děcko. V tu dobu se mi to i líbilo, ale bylo to tím, že v té době mi každý cpal samé pohádky apod. No a tak jsem se vždy u babičky díval na kriminálky, abych věděl, že život není jenom pohádka.(12.11.2012)

 • retrix
  ****

  Povedený německý seriál seriál, od kterého nelze čekat styl Horácia, Mac Taylora či Grissoma z amerických bratříčků Kriminálek od Jerry Bruckheimera. Detektivní pátrání je zde spojeno s komickými figurkami mezi něž patří hlavní představitel Big Bena,jeho maminka, prelát, policista Feifer či stavitel. Režie i scénáře jsou v některých dílech nadprůměrné jinde nevybočují z průměru. Nebýt Ottfrieda Fischera asi by mě seriál tolik nenadchl. Tento herec spolu s ostatními vnáší do seriálu své osobité charisma, které nelze opomenout.(8.2.2012)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace