Závěrečný hvizd (S08E02) (epizoda)

 • Německo

  Schlusspfiff

Krimi

Německo, 2002, 1 h 36 min

 • retrix
  ****

  Povedený německý seriál seriál, od kterého nelze čekat styl Horácia, Mac Taylora či Grissoma z amerických bratříčků Kriminálek od Jerry Bruckheimera. Detektivní pátrání je zde spojeno s komickými figurkami mezi něž patří hlavní představitel Big Bena,jeho maminka, prelát, policista Feifer či stavitel. Režie i scénáře jsou v některých dílech nadprůměrné jinde nevybočují z průměru. Nebýt Ottfrieda Fischera asi by mě seriál tolik nenadchl. Tento herec spolu s ostatními vnáší do seriálu své osobité charisma, které nelze opomenout.(8.2.2012)

 • U.Tarare

  Tenhle díl byl pro mě o něco nadprůměrnější než ty ostatní, ale pořád ne na tolik, abych tomuhle paskvilu mohl dát alespoň jednu *(28.1.2009)

 • MikeCool
  *

  TV-film. Celkově slabší seriál se slaboučkými krimi díly. Obtloustlý mamiňáček Ben, řeší vraždy společně se svojí blízkou spolupracovnicí a někdy i za pomoci Benovy "vtipné" matky. Jak říkám, když dojde na humor, je to až trapně tragické a nepříliš sympatické. Prostě kriminálka pro starší věkovou kategorii, která tyto "slátaninky" má ráda a já jím to neberu. Každý máme hold svůj názor. Já si pamatuji, že jsem se na toto vždy díval s babičkou, ještě když jsem byl malý děcko. V tu dobu se mi to i líbilo, ale bylo to tím, že v té době mi každý cpal samé pohádky apod. No a tak jsem se vždy u babičky díval na kriminálky, abych věděl, že život není jenom pohádka.(12.11.2012)

 • Stegr
  ***

  50% - Pro mě jsou na tom všichni Big Beni přibližně stejně. Průměrná podívaná, televizní seriálo-filmy, které jsem dříve v pátek na primě sledoval...(10.10.2007)

 • Malarkey
  ****

  Konečně zase exkluzivní díl. Ben je jednou nohou nakročenej stát se prezidentem místního, nutno podotknout, křesťanského fotbalového mančaftu. Jenže během domluv a jednání se přes noc uprostřed hřiště objeví mrtvola a rozjede se proces vyšetřování. No a jelikož tu není pro tentokrát Sabrina, tak Ben dostane na pomoc kluka z Mnichova, na kterýho jsem si okamžitě zvyknul. Mlaďák má rád motorky, hraje si na frajera, ale přitom do něj Ben sype jednu hlášku za druhou. Do toho tu máme jednu bláznivou ženskou, která o prelátovi tvrdí, že řídí celý svět a stará se o nejhorší sektu v Německu, což je legrace poslouchat. Taky se tu objeví Benův dřívější kolega podnikatel Rambold a kolem něj se také točí vyšetřování, což se mu vůbec nelíbí. Kór, když si k němu Ben dovolí víc, než ke všem ostatním. Tady jsem se zase jednou zasmál.(16.11.2017)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace