Reklama

Reklama

Obsahy(1)

V tomto díle řeší Ben s kolegyní Sabrinou smrt ženicha před svatbou. Je to tragédie, tím větší, že k smrti došlo za záhadných okolností. Vše se odehrává v pivovaru. Má snad smrt souvislost s dědictvím pivovaru? (MsWampir)

Recenze (7)

MikeCool 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

TV-film. Celkově slabší seriál se slaboučkými krimi díly. Obtloustlý mamiňáček Ben, řeší vraždy společně se svojí blízkou spolupracovnicí a někdy i za pomoci Benovy "vtipné" matky. Jak říkám, když dojde na humor, je to až trapně tragické a nepříliš sympatické. Prostě kriminálka pro starší věkovou kategorii, která tyto "slátaninky" má ráda a já jím to neberu. Každý máme hold svůj názor. Já si pamatuji, že jsem se na toto vždy díval s babičkou, ještě když jsem byl malý děcko. V tu dobu se mi to i líbilo, ale bylo to tím, že v té době mi každý cpal samé pohádky apod. No a tak jsem se vždy u babičky díval na kriminálky, abych věděl, že život není jenom pohádka. ()

Malarkey 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Na Big Bena se občas podívám, co by ne. Je s ním legrace a možná právě díky tomu na některé díly rád koukám. Tenhle díl je ale první, ke kterému jsem se rozhodl napsat komentář. Především právě proto, že už v roce 1997 Němci věděli, jaká je u nich situace s pivovarnictvím. To, co se dělo tenkrát tam, se vlastně teď ohledně velkých průmyslových pivovarů děje zde. Malé pivovary ale bojují ve velkém a doufám, že jim to co nejdéle vydrží. Big Ben taky bojoval a nakonec to dobře dopadlo. Bad Tölz kvůli němu asi budu muset navštívit a tamní pívo ochutnat. Jinak to nevidím. Poctivé bavorské městečko, skvělý námět pro milovníka piva povinnost vidět a hlavně scény, bez kterých by Big Ben nebyl Big Ben. Především teda ty s jeho maminkou, která díl co díl nepřestává překvapovat. Nevidím jediný důvod, proč by se tady takové filmy měli kritizovat. U mě je to teda ještě o hvězdičku víc umocněné samotným příběhem. ()

Reklama

Matty odpad!

všechny recenze uživatele

Jednou, jedinkrát, zcela náhodou jsem přepnul na Primu zrovna, když tam dávali tohle. A nelituji toho, jinak bych nemohl naplno docenit kvality Komisaře Rexe, který vedle Big Bena působí jako pozlacené záchodové prkénko vedle čerstvého lejna. ()

retrix 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Povedený německý seriál seriál, od kterého nelze čekat styl Horácia, Mac Taylora či Grissoma z amerických bratříčků Kriminálek od Jerry Bruckheimera. Detektivní pátrání je zde spojeno s komickými figurkami mezi něž patří hlavní představitel Big Bena,jeho maminka, prelát, policista Feifer či stavitel. Režie i scénáře jsou v některých dílech nadprůměrné jinde nevybočují z průměru. Nebýt Ottfrieda Fischera asi by mě seriál tolik nenadchl. Tento herec spolu s ostatními vnáší do seriálu své osobité charisma, které nelze opomenout. ()

Galerie (2)

Reklama

Reklama