Sladké pokušení (S10E03) (epizoda)

 • Německo

  Süße Versuchung

Krimi

Německo, 2004, 1 h 33 min

 • MikeCool
  *

  TV-film. Celkově slabší seriál se slaboučkými krimi díly. Obtloustlý mamiňáček Ben, řeší vraždy společně se svojí blízkou spolupracovnicí a někdy i za pomoci Benovy "vtipné" matky. Jak říkám, když dojde na humor, je to až trapně tragické a nepříliš sympatické. Prostě kriminálka pro starší věkovou kategorii, která tyto "slátaninky" má ráda a já jím to neberu. Každý máme hold svůj názor. Já si pamatuji, že jsem se na toto vždy díval s babičkou, ještě když jsem byl malý děcko. V tu dobu se mi to i líbilo, ale bylo to tím, že v té době mi každý cpal samé pohádky apod. No a tak jsem se vždy u babičky díval na kriminálky, abych věděl, že život není jenom pohádka.(12.11.2012)

 • Fenk
  ***

  Jeden z těch akčnějších dílů z kriminálem prolezlého městečka Tölz. Velký Beno flirtuje s děfkou v přestrojení a v jedné vypjatější chvilce dokonce vyrve kliku ze dveří. Jako bonus - prelát Hintr.(24.5.2017)

 • Kri-kri
  ***

  Další z řady dílů, v nichž si tvůrci hodně vzali na paškál církev a právě tyto díly patří k těm nejzábavnějším. Biskup, který exne v bordelu během aktu, prolhaný prelát Hinter snažící se výstřelky svého nadřízeného utajit, tupá mlátička z bordelu a ožralý učitel se sklony k sebevraždě, tenhle díl je vskutku zajímavý. K tomu si Sabrina opět dělá prču z Benovy nové známosti a to ani netuší, že jde o na něj nasazenou děvku.:-) Luxusní díl. 65%(18.9.2018)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace