Speed Kills

• Austrálie

Speed Kills

Krimi / Drama / Thriller

USA / Portoriko, 2018, 102 min

Tak mizerný hodnocení nechápu. Ok, není to žádnej masterpiece, ale naprosto pohodový a extrémně zábavný gangsterký béčko. Travolta je jako obvykle skvělej a Kellan Lutz je překvapivě solidní záporák. Digitální kamera Adrzeje Sekuly (Gauneři, Pulp Fiction) je možná trochu televizní, což nepřekvapí, když člověk zjistí, že tahle celá paráda stála 15 milionů včetně Travoltova honoráře. Ani dobová výprava není nic moc. Na druhou stranu i když je to smontovaný z notně ojetejch dějovejch dílů, který zná člověk nazpaměť, ani na vteřinu to nenudí. 70 %(7.12.2018)

• SeBig

Tahle story mě nebavila. Dalo se to dokoukat, ale za jakou cenu. Travolta by měl shodit tu deku na hlavě a jít hrát radši nějaký drsný záporáky.(14.7.2019)

• Wacoslav1

Dost velká nuda. Travolta nemá bohužel poslední dobou štěstí na kvalitní projekty, ale kdo chce kam...15%(9.6.2019)

• Lacike

Neskutocne nezazivny zivotopis o jednom sikovnom podnikatelovi, ktory sa nechcel sklonit pred mafiou. Bohuzial jeden clovek proti celej mafii nema sancu. Cely film sa mi zdalo, ze okrem tej smutnej hlavnej myslienky, film vlastne nema co ponuknut. Väcsinu filmu sledujeme nepodstatne epizodky a zrazu sa to trosku viac vyhroti a je koniec. Nviac mi to nepripadalo vôbec dobre zrezirovane. Dobova atmosfera 60tych rokov je nulova. Mafiani vyzeraju ako banda namachrovanych neschopakov. Uvodna scena ktora ma oramovat cely pribeh je tak WTF, ze som nechapal, ci to myslia vazne alebo to je nepodareny vtip. Takze aj ked sa tu objavi niekolko dobrych hercov, tak nikto z nich nema prilezitost sa poriadne predviest. Len za tu myslienku nesklonit sa pred nenazratou mafiou davam druhu hviezdicku tomuto nefunkcnemu filmu. 3/10.(9.12.2018)

• Morholt

Tohle je látka pro Scorseseho a lze si jen představovat, co by s tím dokázal udělat. V podání Lussenhopa jsou osudy frajera, který se stýkal s Gerogem Bushem či Meyerem Lanskym, jedna velká nuda. Všechny jeho eskapády jakoby šly úplně mimo mě, nějaká akční vložka, která by člověka probrala z letargie, se také nekonala (resp. konala, ale stála z prd) a příliš tomu nepřidával ani mizerný Travolta, který mě po Gottim zklamal i tady. Co stojí za výraznější zmínku je snad jen Kellan Lutz, který snad poprvé ve své kariéře hraje nebo tak něco. 15%(10.12.2018)