poster

Trading Paint

Akční

USA, 2019, 87 min

Komentáře uživatelů k filmu (6)

 • lamps
  **

  Nebyla to sice vyložená filmařská muka, ale příběh je zkrátka šíleně šablonovitý a povrchní, emoce nefungují a najít něco originálního, co by stálo za skutečnou pochvalu, se zdá být těžší než sbalit Shaniu Twain (která je zde mimochodem docela zbytečně) v dobách její největší slávy. Alespoň pro pamětníky oné doby má nějaký význam se na film podívat, byť pod hrozbou nenávratně ztraceného času. 35%(26.2.2019)

 • Lacike
  **

  Tento film mi pripada jak keby ho vyprodukovala nejaka muzska obdoba Hallmarku. Proste taky nenarocny film zo zivota pre chlapov, ktory momentalne nemaju chut na film v ktorom vsetko vybuchuje, ale nebudu sa pri nom citit zženstile, kedze tam su aspon rychle auta. Skoda len, ze pribeh je tak oobohraty, ze by ste jeho koniec odhadli po piatich minutach a ani kym sa k nemu film doplazi, tak to nie je prilis strhujuce. Vsetci herci maju svoje lepsie chvile kariery za sebou. Travolta pôsobi ospalo. Madsenovi cez ten jeho chraplak uz nie je vôbec rozumiet, ale aspon nehra beckoveho zaporaka, ale len nesympatickeho cloveka s ktorym Travolta superi. Vztah medzi Travoltom a jeho synom na ktorom mal film stat je taky nemastny neslany. Vlastne jak cely film. Pri nejakej inej cinnosti sa to raz da zvladnut, ale ak to neuvidite, tak o nic nepridete. 5/10.(28.3.2019)

 • Tony.cs
  ***

  Tak, atmosféra a herci ujdou. Ale závody jsou sestříhány podivně zkratkovitě a docela nezáživně. Nakonec je to na propršené nedělní odpoledne. Víc nic.(23.3.2019)

 • Morholt
  ***

  Kdesi na americkém vidlákově pořádají čas od času závody s nabušenými auťáky, přičemž favority jsou stáje, jejichž šéfové se nenávidí. Jejich řevnivost vzroste o to víc, když syn jednoho z nich přejde k nepříteli. Kouzelně prostoduché a předvídatelné ve všech aspektech, ale možná právě proto to dokáže zabavit. Travolta tu rutinně vyststřihnul správňáka a nutno mu přičíst ke cti, že to neodflákl, Madsen si odchraptěl dalšího padoucha a Shania Twain dala vědět, že je pořád naživu. Závody, které tu hrály dost výraznou roli, odpovídají finančním možnostem, ale zase to nebyl žádná hrůza. Takový průměr. Stejně jako celý film. 50%(17.3.2019)

 • iXtr3m3
  ***

  V skutočnosti je to za slabé tri hviezdy, je to totiž skrz naskrz bitka medzi fádnym priemerom a slabým podpriemerom. Čo to ťahá do aspoň slušnej pozerateľnosti je jednak John Travolta, ktorý jednoducho vie, nech naňho kydajú kvôli veku všetci a jednak kamera a výprava, ktorá je fakt na úrovni. Vidieť z toho len trailer alebo statické obrázky, tak uverím tomu, že je to o úroveň vyššie. Čo tomu podráža nohy, tak neskutočne priveľmi krátka stopáž a neskutočne priehľadný a absolútne neprekvapivý scenár. John s Michaelom by toho zvládli ďaleko viac, keby mali komu, o čom a ako hovoriť. Škoda. Inak to bol správny správny film so správnym technickým spracovaním so správneho "vidlákova". 49%(23.4.2019)

 • MickeyStuma
  ***

  Svou stopáží skromný sportovní příběh na klasické téma. Závodní veterán Sam Munroe překonává rivalitu na závodní dráze nejen se svým závodním rivalem, ale i se svým synem. Ego, zášť a závody Nemesis. Snímek nenabízí nic výjimečného. Dramatické závody? Dramatické etudy hlavních postav? Či romantická atmosféra? A co city? Ne. Nic takového, Na to je 87 minut i s titulkami opravdu málo. Příběh není nijak špatný, jen zatraceně krátký a předvídatelný. Ani známá jména, jako je John Travolta, Michael Madsen a dokonce i hudební hvězda country Shania Twain, s tím nic nenadělají. Výprava výborná, jenomže když je atmosfericky nevýrazný scénář, je každá snaha marná. Pro televizní vysílání je však snímek velice vhodný.(7.4.2019)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace