Deviant Behavior

USA, 2018, 74 min

Súkromný detektív Charlie Reese (Eric Rodrigue) dostane požiadavku, aby našiel jedno stratené dievča. Zdá sa, že ide o bežný prípad, avšak postupom času začínajú stopy smerovať k ďalším ženám, ktoré bez stopy zmizli. Púšťa sa tak do nebezpečného pátrania, aby odhalil, kto stojí za týmito zmiznutiami. (Marceloo)

Marceloo

Súkromný detektív dostane požiadavku aby našiel stratenú sestru. Zdá sa, že ide o úplne klasický prípad, ale postupom času začínajú stopy smerovať k ďalším ženám, ktoré bez stopy zmizli. Musí sa pustiť do nebezpečného pátrania a zistiť, kto stojí za týmito zmiznutiami. - Dosť presvedčivé na nízkorozpočtový horor. V podstate tu všetko funguje najlepšie ako sa v rámci možností dá a jediným nedostatkom sú slabí herci a ich amatérske vystupovanie. Dej je ale riadne zvrátený, záporáci sú nechutne šialení a ich spôsob vraždenia pre fanúšikov tohto subžánru vysoko uspokojivý. Masky sú na slušnej úrovni a spôsob vraždenia podrezaním je v mojom prípade ten najefektívnejší, takže zaň majú tvorcovia ďalšie plusové body. Rovnako ma potešila aj použitá príjemná hudba, ktorá pomáha budovať napätie. Myslím si, že by tvorcovia určite mali vytvoriť sequel, pretože v tejto nepríjemnej vraždiacej mašine drieme velký potenciál a tvorcovia presne vedia, kto je ich cielovou skupinou, čo je výrazným nedostatkom mnohých dnešných hororov. + herec z The Texas Chain Saw Massacre a Texas Chainsaw 3D + herec z The Texas Chain Saw Massacre ()