Zombie (TV film)

Zombies

Muzikál / Romantický

USA, 2018, 94 min

Ze zacatku to vypadalo jako silena nuda, ale potom se to rozjelo a bylo o co stat! Za me parada-pecka-parada! Proc to ma tak malo??? 😂(3.9.2018)

• juta

Kolikrát jsem takový příběh viděl? Holka je roztleskávačka, kluk je fotbalový hráč. Každý má nějakou vadu, jejich vztah se odsuzuje. Je tu soutěž v roztleskávání, fotbalové mužstvo zase bojuje o prvenství v lize... Klišé na každém kroku. Jediné co je tak trochu jiné je, že kluk je zombík. Jinak je vše od začátku dané jak to bude. Ale abych jen nekritizoval, tak překvapivě písničky jsou celkem fajn.(4.9.2018)

• kaylin

Teda tohle je vážně velká šílenost. Zombie tu vypadají jako cosplayeři, kteří jsou na Joker-con, pro jistotu jsou tu i menšinoví herci nabíleni, aby jako zapadli, ale na druhou stranu pak převládají na druhé straně, postav "obyčejných" lidí. Ale v klidu, v hlavní roli běloši. Disney vytváří hodně divné stereotypy, nebo vlastně ne, on je akorát podporuje.(22.3.2018)

Musím uznat , že to má něco do sebe. Písně jsou hodně povedené a hlavní dvojici to hodně spolu pasuje (dokud ta ženská nesundá paruku pak můj obdiv k ní hodně klesl) . 1 hvězdu strhávám za toho homosexuálního vedoucího roztleskávačů a jeho partu a jednu za tu černošku ta byla příšerná po všech stránkách navíc tam pasovala asi tak jako v Predátorovi Justin Bieber. Lepších 60 procent někdy neuškodí se podívat na něco u čeho může vypnout mozek a nemusí přemýšlet.(31.5.2018)

Dala bych i vyšší hodnocení, ale mě to jako staršího diváka prostě neoslovilo. Na mě tady bylo hodně protáhlých písniček, málo promyšlený děj, no vlastně, on byl promyšlený dost. A divák se zde setkává s docela zajímavým a netradičním pojetím zombíků, takže to až tak k zahození není. Je tady ovšem jeden problém, pojetí ideání. Pro děti, konkrétně holčičky, do dvanácti let možná, starší divák bude jistě usínat. Z pohledu mladšího diváka paráda, z pohledu staršího propadák, ale protože se mi jako celek líbil, dávám mu tohle hodnocení. Je to ovšem jen a jen můj názor.(13.4.2018)