Komentáře uživatelů k epizodě (18)

 • niethustra
  **

  Věřím, že každá z koprodukčních zemí má k žánru čím přispět. Takže asi proto se Češi, Poláci a Ukrajinci dali dohromady. Aby napodobili Švédy, Nory a Dány.(22.10.2019)

 • InJo
  **

  Druhý díl mi bohužel pouze potvrdil dojem z prvního - je mi úplně jedno, co se tam děje...(21.10.2019)

 • Necrotongue
  **

  Hmmm, tak mé naděje zůstaly oslyšeny, škoda. V žánru seriálu je uvedeno krimi, drama, thriller, takže bych logicky očekával akci, silné momenty, napětí a hutnou atmosféru, na nic takového ale nedošlo. Nejhorší situace jsem se dočkal ve chvíli, kdy se tvůrci rozhodli vytvořit postavám tří vyšetřovatelů jakousi hloubku, protože to vůbec nezvládli. Zastavení se u hrobu (Ukrajina), rodinné drama (Polsko), ani složitý vztah s partnerkou (Česko) na to prostě nebyly dostatečné a všechno vyznělo tak nějak do ztracena. A navíc jsem vůbec nepochopil, jak se hlava dostala na střechu kočáru...(12.1.2020)

 • Cheeter
  **

  První díl, ačkoliv nebyl Bůh ví co, tak byl rozhodně lepší a víc jsem si ho užil. Tímto jsem se víc pronudil až do jeho konce. Přijde mi to jako škoda, protože takovýchto mezinárodních projektů u nás moc není.(23.10.2019)

 • marhoul
  **

  Mnohem horší, než díl první. A obávám se, že lepší už to nebude.(24.10.2019)

 • Kulik.Z
  ***

  O chlup lepší, než první díl...(21.10.2019)

 • rakovnik
  ***

  Nosnou částí dílu byly opět rodinné vztahy kriminalistů. Atmosféra byla ovšem o trochu hutnější, než v prvním dílu. Množství postav ale činí příběh nepřehledným. Ani hodiny SEČ nestačí.(21.10.2019)

 • mira007
  **

  ... co na to napsat? Zdá se, že autorům stačí desetkrát ukázat vybledlé nahé dívčí tělo bez končetin na pitevně, aby si připadali jako mistři severské detektivky. Kdyby tento seriál přišel před deseti lety, tak si z něj sednu na zadek, ale dneska sorry jako, ale i takový Jirka Strach dokáže za málo peněz více napínavé muziky a nemusí rajzovat východní Evropu, ale stačí mu Brno a okolí. Vyprávění je hrozně utahané, některé dialogy zbytečně dlouhé ( viz. scény s polským podezřelým ) a soukromé linky detektivů zbytečné. Dneska se propojily polská a česká linka a ukrajinská byla dnes úplně o ničem, ikdyž schéma je furt stejné: Poláci mají brutalitu, sex, Ukrajinci uříznutou hlavu a Češi humorné scény z kanceláře.(22.10.2019)

 • DAPDO
  ***

  Druhej díl o poznání horší než ten úvodní. Mě ale zase tak extra nevadí, že v tomhle díle jsme se podívali po chvilkách do soukromí vyšetřovatelů. Odehrává se to ve třech zemích, těch postav je celkově dost, tak nemusí bejt na škodu vědět o třech postavách trochu víc. Místní hodnocení už jsem přestal brát vážně dávno, i v tomhle případě se tu najdou fajnšmekři, kteří toto odpadujou a "seriálům na oskara" jako Modrava,Temný kraj, Specialisté, nebo Modrý kod jsou schopni napálit pět hvězd. Tím si akorát tak serete do krku...(25.10.2019)

 • Mamlas
  odpad!

  Tak, pane Jablonski, končíme, další díly téhle nudné blbé kraviny už nedám. Ať žije ČT, dobrá práce podle očekávání.(21.10.2019)

 • Lenka.Vilka
  ****

  A tady začíná problém celého projektu. Jsou tady tři týmy, o každém se budete chtít něco dozvědět. Zároveň je těch mrtvol, nejenom ten stále víc (princip jedné rozkouskované na víc místech by mi k počtu dílů seděl víc). Taky mě docela pobavil rozdíl v práci s podezřelím na polské a české straně ;)(22.10.2019)

 • chrispe
  ***

  Kdo zaraženě vzdychal, že čekal, že se cesty vyšetřovacích part sejdou už v prvním díle, je v tomto částečně uspokojen. Vše se rozbíhá pomalu, druhý díl nám sice přináší další části těl, ale přitom jako by se tam vlastně nic nedělo (ale tím nechci říct, že by to pro mě byla pruda, jen je to bez akce). Nicméně ruku na srdce... ono se to děje i v mnohem slavnějších počinech. Zkrátka to beru tak, že první díly jsou seznamovací a rozjížděcí. A těším se na další. Česká linka je pořád taková divná, polská pro mě stále nejzajímavější. Dabing pořád na prd, ale to je daň za to, že koukám ve vysílacím čase. Četla jsem, že na stránkách ČT lze koukat i v původním znění. Věřím, že je pak celkový dojem mnohem lepší.(27.10.2019)

 • brasek
  ***

  Druhá epizóda je mierne lepšia ako "pilotný" príbeh. Očakával som, že sa seriál rozbehne. Mám pocit, že niekde o jednu či dve časti neskoršie sa do toho zapletie politika a celé sa to zmení na neprehľadný guláš.(22.10.2019)

 • fafejt001
  **

  TA useknutá hlava na závěr v tom kočáru - není to už nějak moc ??? Pro mne teda jo . Co najdou příííště ?? To se někteří dozví v dalším díle . Já asi už ne. Je to fakticky podivná slátanina ve středoevr. čase .(22.10.2019)

 • Dechman
  *

  Za mňa krátko, malé zlepšenie ale teda riadna blbina....(21.10.2019)

 • planetta
  ***

  10 části.. Nie je to málo? Nuda!(21.10.2019)

 • Save77
  ***

  Při tomhle tempu vraždění, sakra, to bude v posledním dílu slušná hromada mrtvol. Ale dám tomu šanci. Zatím to není úplně blbý.(22.10.2019)

 • quido.morava
  *

  Oproti prvnímu dílu žádné zlepšení, možná ještě horší scenáristická práce, režie jakoby tam ani nebyla. Nuda a velké zklamání...(24.10.2019)