Komentáře uživatelů k epizodě (5)

Podobný výsledek jako u předchozí epizody. Nadšení se sice nedostavilo, ale byl to vcelku sledovatelný díl, který mě nenutil, abych si našel jakoukoli vedlejší činnost, než uběhne ta hodina. Rozhodně je lepší, když tvůrci sáhnou k nějaké akci, než aby se snažili přiblížit mi některou z postav. To jim opravdu nejde.(14.1.2020)

Byť některé pasáže byly možná nadbytečné nebo zbytečně natažené, tak jako celek to s dějem dost pohnulo. Celkově asi jedna z lepších epizod.(9.12.2019)

• mira007

... a zase další mrtvola na pitevně. Už by si s tím mohli dát autoři pokoj.(10.12.2019)

Kam nás tohle všechno zavede? Jsem z toho zmatená jak včela po postřiku a jsem zvědavá, zda je vrahem ten, o kom si to celou dobu myslím od první chvíle, kdy vešel na scénu. Protože kdo jinej by nás mohl na konci "šokovat" a přitom vše propojit. Nejsem si jistá, zda poslední díl může vše odhalit, dovysvětlit, ukončit. Jinak spád a atmosféru tohoto dílu bych radši viděla u těch prvních. U posledních dílů si už zkrátka představuju jiný pokoukání. Každopádně je to poprvé (haha) kdy se vážně těším na další díl. Žel Bohu poslední.(12.12.2019)

Když našli to tělo v lese, tak mi vážně nebylo dobře.. Skvělá práce s hudbou..(9.12.2019)