Z ordinace Martina Elingera (M. Donutil) zmizí kyvadlové hodiny. Topinkova stopa míří do muzea kuriozit v nedalekých Zábředlicích. Během vyšetřování ale zjistí, že bude muset opět nedobrovolně spojit své síly se slovenským kolegou Ostrým (M. Geišberg). Po sérii dramatických nedorozumění a zběsilé honičce je nakonec odhalen překvapivý pachatel krádeže Elingerových hodin a Tomáš Topinka (R. Mikluš) se tak může úspěšně revanšovat doktoru Martinovi. (Česká televize)

cheyene

Díky většímu prostoru pro doktora Martina mi tato epizoda přišla lepší. Sice v některých místech byla taková hluchá, ale jako oddechovka to bylo stále fajn. Objektivně tak ty 3*, dávám ale 4*. ()

topi odpad!

Omylem jsem viděl i další díl a dno odpadu se zaplnilo ještě větším hnojem. Další díl bych musel sledovat pouze kdybych měl sirky v očích a byl bych připoutaný, podobně jako nebožák Alex v Mechanickém pomeranči. ()

rakovnik

První polovina tohoto dílu se trochu vlekla a humor byl příliš nucený, ale ke konci autoři přidali na vtipu. Řešení případu navíc bylo originální. A když se v závěru sešli protagonisté v ordinaci, připomněl jsem si i výborné obsazení rolí. ()

otík

I zcela banální případ krádeže hodin z ordinace doktora Elingera se v rukou policisty Topinky mění v mezinárodní případ s nejvyšší prioritou. No proč ne! Je tu více Donutila i Bartošky, opět slovenský policajt Ostrý a hodně jezdění na koni. Pohodka. ()

pytlik...

Seriál potvrzuje několik faktů, které zasvěcený filmový fanoušek ovšem už dávno zná: Bartoška používá pořád tu stejnou ausšusovou zubní protézu, takže furt šišlá. O Pavlu Novém totéž s určitostí říci nemůžeme, páč ten šišlal už za mlada. Bejt Miklušem, zjistím si majetkové poměry Bernda Posselta a jestli jsou vynikající, vydávám se za jeho syna (každý soudce s méně než dvaceti dioptriemi to musí uznat i bez testů DNA). Seriál taky ukazuje, proč se zloději stahují do velkých měst.. neboť na vesnici policajti úspěšně vyšetří i ztrátu lístku na tramvaj. ()

mira007

Zatímco trend ve světě je řešit v krimi seriálech teroristy, sériové vrahy nebo záchranu světa na deset způsobů, v Protějově Topinka řeší ukradené hodiny. Celkem milé osvěžující jako zábavná blbina. ()

MovieMan7 odpad!

Tak to ne, čekal jsem mnohem víc, tak polovina filmu byla vata, ten Topinka s Ostrým už jsou trapní, navíc to teda bylo celé k ničemu? Proč jim to ten doktor neřekl rovnou, prostě natahování. 5% (Přestávám sledovat). ()

Sa.sa

Super díl... Topinka na koni se psem honí zločince i jezdí ve službě :)) Dokonce na něj i mluví, i když jen sní...  "ty opravdu mluvíš - - - jen někdy - - - nech to koňovi ten má velkou hlavu... I když se mi zdá Tomáši, že ty jí máš stejně velkou :))))" Doktor Martin zase perlil a nezklamal... Nakonec Topinka vše vyřešil a ten konec dílu stál za to..! ()

Lur

Musím říct, že seriál se mi líbí i pobaví. Těším se na další díly. Humor tu vychází s urputné snahy našeho seriálového hrdiny o maximální nasazení :-) Bez zbytečných šaškáren za každou cenu. Baví mě i vedlejší role skřítků pomocníčků..(maminka, sestřička, přítelkyně pošťačka a spol..) Komisař Majer, kůň, Bartoška i česko-slovenské pošťuchování..:-) Milé, oddechové. ()