Zločin na svatbě (E13) (epizoda)

Zločin na svadbe

Komedie

Česko / Slovensko, 2019, 53 min

Topinka skončil přesně tak jak po většinu dílů probíhal... Neví čí je. Zcela vážně míněné scény se proplétají s těmi dokonale absurdními, sem tam se mihne milý vtípek v podobě farářem oprašovaného kříže "na paměť farních kuchařek", místy jde o čirou trapnost. Klasická zápletka se záměnou dvou podobných krabiček je v tomto případě zkomplikovaná existencí dalších dvou krabiček obdobných, no zkrátka. Mohl by to být obstojný seriál, kdyby se někdo hned na počátku rozhod, cože to vlastně chce točit a pak se toho držel... Celkový dojem: 60%(14.7.2019)

Závěrečný díl to tak nějak hezky uzavřel. Topiku sice nemusím v naprosto civilní policejní roli, ale aspoň dějové linky tady dávaly smysl. Osobně bych však raději Topinku viděl u nějakého speciálního případu než u svatby své matky.(7.4.2019)

Další povedený díl, okořeněný automobilovou honičkou jako bonbónek na konci seriálu. :) Čekal jsem, že se z těch uzenin ti dva pose.... :DD(5.4.2019)

Konečně se zas Topinka chová jak normální člověk, i když shody náhod hrají proti němu. Jen mi přišlo přitažené za vlasy to slovenské vyšetřování (vůbec by tam slovenský policajt nejel a nechal by to české straně, tak i tak). Taky škoda, že nevíme, co s manželem vlastně celou dobu bylo - je sem hozen jako by se právě narodil, jako by nikdy nikde neměl škraloup, a při jeho způsobu chování mi to přijde velmi nepravděpodobné. A pokud měl škraloup, nikdo by mu nevěřil a šel by rovnou znovu do báně. Divné. Zajímavé byly v seriálu dubové prsteny, slyšel jsem o tomto fenoménu poprvé. Ale jinak mi přišlo, že celkově díl není dotažený a dal se spíchnout a zahrát jinak a líp a uvěřitelněji. Btw, kostel tam mají hezký.(7.4.2019)

Tak jako předposlední a tento poslední díl měl vypadat celý seriál.(6.4.2019)

• - Přibližně ve třetině dílu se Tomáš (Robert Mikluš) probouzí zvoněním telefonu, kde mu Lucie (Jenovéfa Boková) řekne, aby okamžitě přijel k ní domů. Tomáš má vedle postele budík, který ukazuje čas 6:35 ráno. V domě od Lucie jsou pak vidět nástěnné hodiny, které ukazují čas 6:36 ráno. Není úplně možné, aby se Tomáš dostal ze své postele až do domu od Lucie tak rychle. Přibližně ve dvou třetinách dílu pak chce Mojmír (Martin Nahálka) prokázat, že byl ráno v penzionu, ovšem Marie (Veronika Freimanová) říká, že si přibližně v sedm hodin ráno dávala snídani. To také není možné, když byl o půl sedmé už v domě od Lucie. (dejv997)