Strážmistr Topinka (TV seriál)

Strážmajster Topinka

Komedie

Česko / Slovensko, 2019, 11 h 16 min (Minutáž: 52 min)

Petr Zahrádka

Miloslav Holman

Andy Čermak

Robert Mikluš, Jiří Bartoška, Veronika Freimanová, Jenovéfa Boková, Marek Geišberg, Miroslav Donutil, Gabriela Marcinková, Václav Kopta, Tomáš Jeřábek, Tomáš Hanák, Norbert Lichý, Tomáš Měcháček, Elizaveta Maximová, Milena Steinmasslová, Robert Nebřenský, Pavel Nový, Josefína Krycnerová, Marek Taclík, Jiří Ployhar ml., Lucie Žáčková, Magdaléna Borová, Přemysl Bureš, David Máj, Miloš Vávra, Jaroslav Plesl, Ondřej Bauer, Erika Stárková, Johana Ožvold, Petr Vršek, Michal Stalmach, Daniel Volný, Vilma Frantová, Adéla Olivová, Radoslav Šopík, Jiří Fero Burda, Branislav Bystriansky, Ctirad Götz, Antonín Hardt, Vladimír Doskočil, Lucie Roznětínská, Bibiana Šimonová, Jakub Sedláček, Petra Lorencová, Adam Ernest, Sväťo Malachovský, Ivan Lupták, Štefan Kožka, Roman Mrázik, Zuzana Slavíková, Anita Krausová, Kristína Svarinská, Karol Čálik, Peter Kadlečík, Viera Pavlíková, Jakub Burýšek, Jakub Gogál, Jaroslav Kuneš, Michal Koleják, David Vaculík, Vanda Hybnerová, Lucia Vráblicová, Lenka Olšanová, Ľudmila Swanová, Eva Leinweberová, Vladimír T. Gottwald, Jan Monczka, Michal Ďuriš st., Eva Matalová, Veronika Forejtová, Ondřej Brett, Josef Vrána, James Honců, Radek Melša, Miroslav Noga, Václav Jiráček, Zuzana Vačková, Romana Kvapiková-Julinová, Lukáš Červenka, Vojtěch Říha, Ivan Vojtek, Jana Krausová, Eva Matejková, Michal Gulyáš, Diana Toniková, Matyáš Pekárek, Ondřej Novák, Jan Hájek, Milan Cimerák, Boris Farkaš, Marek Pospíchal, František Večeřa, Martin Nahálka, Petra Schovánková

Komentáře uživatele marhoul k tomuto TV seriálu

Budu zřejmě, ve společnosti tolika otevřených hlav s vytříbeným vkusem, výstřední, ale s chutí napíšu, že ne každý československý divák kouká výhradně na netflix nebo HBO, ne každý má stále náladu na drsné severské detektivky, jsou dokonce i diváci, kteří nechtějí snášet drtinou většinu zvratků z novy nebo primy a rádi se večer podívají na něco bez reklam, co příjemně plyne, neruší, je to z hezkého prostředí, dobře obsazeno a je to dokonce i vtipné. Osobně jsem viděla tři- čtyři díly, byly fajn, nic, nad čím bych si odplivla. Roberta Mikluše mám ráda z Brněnského divadla a jako Topinka mě bavil. Komentáře typu, jestli má tohle Jiří Bartoška zapotřebí nejsou nutné. Proč by si pan Bartoška nemohl zahrát v něčem, na co se můžou koukat děti i s rodiči nebo prarodiči? Myslím, že toho chlapa vidí každý rád, takže proč ne? Jenovéfa Boková se dostává do rozpoložení, kdy nepůsobí jako drzý spratek, nýbrž jako šarmantní mladá dáma ( sympatická baba to je) a Marek Geišberg taky neměl chybu. Pěkné tři hvězdičky a pozdrav všem, kteří to vnímají stejně.(18.4.2019)