poster

Strážmistr Topinka (TV seriál)

 • Slovensko

  Strážmajster Topinka

Komedie

Česko / Slovensko, 2019, 11 h 16 min (Minutáž: 52 min)

Režie:

Petr Zahrádka

Kamera:

Miloslav Holman

Hudba:

Andy Čermak

Hrají:

Robert Mikluš, Jiří Bartoška, Veronika Freimanová, Jenovéfa Boková, Marek Geišberg, Miroslav Donutil, Gabriela Marcinková, Václav Kopta, Tomáš Jeřábek, Tomáš Hanák, Norbert Lichý, Tomáš Měcháček, Elizaveta Maximová, Milena Steinmasslová, Robert Nebřenský, Pavel Nový, Josefína Krycnerová, Marek Taclík, Jiří Ployhar ml., Lucie Žáčková, Magdaléna Borová, Přemysl Bureš, David Máj, Miloš Vávra, Jaroslav Plesl, Ondřej Bauer, Erika Stárková, Johana Ožvold, Petr Vršek, Michal Stalmach, Daniel Volný, Vilma Frantová, Adéla Olivová, Radoslav Šopík, Jiří Fero Burda, Branislav Bystriansky, Ctirad Götz, Antonín Hardt, Vladimír Doskočil, Lucie Roznětínská, Bibiana Šimonová, Jakub Sedláček, Petra Lorencová, Adam Ernest, Sväťo Malachovský, Ivan Lupták, Štefan Kožka, Roman Mrázik, Zuzana Slavíková, Anita Krausová, Kristína Svarinská, Karol Čálik, Peter Kadlečík, Viera Pavlíková, Jakub Burýšek, Jakub Gogál, Jaroslav Kuneš, Michal Koleják, David Vaculík, Vanda Hybnerová, Lucia Vráblicová, Lenka Olšanová, Ľudmila Swanová, Eva Leinweberová, Vladimír T. Gottwald, Jan Monczka, Michal Ďuriš st., Eva Matalová, Veronika Forejtová, Ondřej Brett, Josef Vrána, James Honců, Radek Melša, Miroslav Noga, Václav Jiráček, Zuzana Vačková, Romana Kvapiková-Julinová, Lukáš Červenka, Vojtěch Říha, Ivan Vojtek, Jana Krausová, Eva Matejková, Michal Gulyáš, Diana Toniková, Matyáš Pekárek, Ondřej Novák, Jan Hájek, Milan Cimerák, Boris Farkaš, Marek Pospíchal, František Večeřa, Martin Nahálka, Petra Schovánková
(další profese)

Komentáře uživatelů k TV seriálu (22)

 • Tosim
  **

  Jsem sám, kdo by radši viděl seriál s komisařem Majerem a strážmistrem Štrosem? Vím, že už to píšu po několikáté, ale i u komediálního seriálu je třeba držet se toho, co je a není možné, nadsázka nezachrání všechno. U Topinky často hloupost přebila všechno ostatní, ale nebyla taková, že by šla přejít, už bránila v normálním sledování.(9.4.2019)

 • Radek99
  **

  Tenhle spin-off z Doktora Martina chutná jak hodně připálená topinka...teprve při její konzumaci si člověk uvědomí, že česká mutace mateřského seriálu vlastně nebyla taková hrůza...(8.4.2019)

 • Šandík
  ***

  Po prvním díle nesmírně pozitivní dojem z (na tuzemské poměry) dobře zvládnuté bláznivé komedie se, po každém dalším díle, mění v intenzivní pocit, že to tvůrci asi fakt myslí vážně, což je opravdu dost smutné... Celkový dojem: 55%(13.7.2019)

 • Pierre
  **

  Na začátku příjemné překvapení, ale velmi brzy šel seriál z kopce a ve výsledku byl spíš jenom takovou hloupoučkou pohádkou pro malé děti o hodném policajtovi. Naprosto mimo realitu dnešního světa, chudáci ,,normální´´ policajti. V jaké galaxii pan Petr Zahrádka žije??? Ale Jenovéfa Boková je pěkná herečka.(6.4.2019)

 • zette
  ****

  Budu uprimny, kdyz napisu, ze postava policisty Topinky je dokonala a neskutecne vtipna a Robert Miklus tak s prehledem utahne jinak celkem pitomy serial. Tesil jsem se na kazdy novy dil, u me ucel splnil.(6.4.2019)

 • Gogo333
  **

  Doktor Martin mě bavil, ale tohle bylo docela mimo. U sledování mě prakticky držela jen Jenovéfa. Občas nějaká scéna pobavila, ale bohužel bylo toho pomálu. 40%(6.4.2019)

 • marhoul
  ***

  Budu zřejmě, ve společnosti tolika otevřených hlav s vytříbeným vkusem, výstřední, ale s chutí napíšu, že ne každý československý divák kouká výhradně na netflix nebo HBO, ne každý má stále náladu na drsné severské detektivky, jsou dokonce i diváci, kteří nechtějí snášet drtinou většinu zvratků z novy nebo primy a rádi se večer podívají na něco bez reklam, co příjemně plyne, neruší, je to z hezkého prostředí, dobře obsazeno a je to dokonce i vtipné. Osobně jsem viděla tři- čtyři díly, byly fajn, nic, nad čím bych si odplivla. Roberta Mikluše mám ráda z Brněnského divadla a jako Topinka mě bavil. Komentáře typu, jestli má tohle Jiří Bartoška zapotřebí nejsou nutné. Proč by si pan Bartoška nemohl zahrát v něčem, na co se můžou koukat děti i s rodiči nebo prarodiči? Myslím, že toho chlapa vidí každý rád, takže proč ne? Jenovéfa Boková se dostává do rozpoložení, kdy nepůsobí jako drzý spratek, nýbrž jako šarmantní mladá dáma ( sympatická baba to je) a Marek Geišberg taky neměl chybu. Pěkné tři hvězdičky a pozdrav všem, kteří to vnímají stejně.(18.4.2019)

 • Yokolobuna

  Už jen to, že autorům ani nestálo za to zjistit si, že policajt v hodnosti strážmistr vůbec na ulici neslouží (jde o hodnost, co má polda na škole) vypovídá o tom, jak velká ko*otina tohle bude. Nebylo by však fér hodnotit, vždy jsem vydržel jen pár minut, takže ponechám bez... ale útržky téhle lambády sahají i po odpadu.(8.5.2019)

 • De Large
  *****

  Mne sa to páčilo. Pohodový chlapík, navyše skvelý a sympatický herec. Nie vždy je potrebné riešiť vraždy, politiku... atď. Figúrka Topinka nie je blbec, za akého ho považujú, skvelo zapadli do súhry Freimanová, Bartoška, Boková, Marek Geišberg a aj Donutil, hoci tam už v zásade nebol potrebný, ale on nikdy nesklame.(18.4.2019)

 • Haniczka
  **

  Zločiny v beskydské zahrádce. K jídlu dobrý.(28.5.2019)

 • anitae
  **

  Jednoduchý seriál, vtipné spojení Topči a rázné zdravotní sestřičky v prvním díle. Opět zde platí, že to co fungovala v Doktorovi taky moc nejde. Silně omezený Topinka s omezenou pošťačkou a dávkou laskavého humoru.(11.4.2019)

 • MikoZuko
  *

  Po prvním díle jsem si myslel, že pro mě snad seriál bude příjemným překvapením. V klidu na tři hvězdy. "Tož taká fajná oddechovka to byla, aj jsem se zasmál. V pohodě," něco takového by řekl strýček Knoflik, co se náhodou díval a shrnul by to vskutku pěkně. Po otřesném filmu Záhada v Beskydech, kde se Topinka poprvé ujal větší role to bylo opravdu vítané zlepšení. Nejlepší štěky stále obstarával Mirda Donutil a jeho Martin, někomu to nesedí, ale mě prostě baví. Abych jenom nechválil musím se chtě nechtě pustit do zbytku seriálu, po pilotu jsem mu totiž dal šanci a to byla chyba. Od druhého dílu se totiž kvalita seriálu vrací do úrovně Záhady v Beskydech ne-li hůř. Topinkovi opět sekunduje slovenský kolega Spurný, Syrový, Sychravý nebo tak nějak, popravdě dílů jsem viděl víc, než si toho seriál zasloužil (za což asi částečně vděčím tátovi, "ahoj, tati"),ale stále nevim jak se vlastně jmenuje. Spolu tvoří duo stylu Bobčinský-Dobčinský, což v tomto případě znamená hlavně to, že jsou dvakrát tak hloupí a dvakrát tak nesnesitelní, než každý zvlášť. Sečteno a podtrženo, jeden slušný díl že třinácti, a znovu to řeknu ZE TŘINÁCTI to prostě nejde. Sorry, ale fakt ne.(10.4.2019)

 • mira007
  **

  Komediální krimi jako derivát úspěšného seriálu Doktor Martin posunul žánr hlouběji k absurdní komedii a ikdyž se tu mihnou známé postavy z původního seriálu ( párkrát Donutil, asi jen třikrát Marcinková ) velkou díru do světa neudělal ani jako nenáročná oddechovka. Nakonec největší pozitivní věc, z které mám u tohoto seriálu radost je, že si Robert Mikluš, kterého uznávám od Dukly 61, odbyl svou první filmovou hlavní roli a doufám, že dostal balík peněz. Je to barevné, občas veselé točené v hezkých exteriérech, řekl bych velmi dobře obsazené, ale celkový dojem je rozpačitý.(16.4.2019)

 • sardon
  **

  Nepatřím k těm, kteří by uniformované policisty milovali a mám rád vtipy, které se o nich povídají, ale tohle si rozhodně nezaslouží. Takovej blb jako je Topinka by v reálném životě nemohl sedět ani ve vrátnici podniku kam nikdy nikdo nepřijde. Parodie mám sice rád, ale tahle je v některých chvílích tak nesnesitelná, že mám chuť Topinku nakopat do zadnice a pak nechat popravit před rozvinutou policejní zástavou. Chvílema je však seriál celkem snesitelný a dokázal by mne naladit na pohodovou notu, kdyby si však ty pohodové části dokázal udržet a nesklouzával do trapna, kdy se běžný divák musí stydět za to, že u policie ČR by mohl sloužit takovej hysterickej pablb. Když pomineme někdy poněkud trapné a jednoduché kriminální zápletky za které by se musel stydět i populární Ohníčkový detektiv Štika a bereme to tak, že seriál měl především pobavit, tak za snahu a některé povedené chvilky dávám 2*.(17.5.2019)

 • natalanka
  *****

  Je to nádherně vtipný seriál. Milý a hladivý humor kterému vévodí Robert Mikluš. Prostě jsem se do toho humoru doktora Martina a strážmistra Topinky zamilovala. Herci ,kteří se podíleli jsou úžasní :-) Ale Robert Mikluš si tím doufám prorazil cestu k velkým rolím. Jsem ráda, že se na tom seriálu podíleli i ostatní úžasní herci. Vyšla z toho krásná série. A je mi líto, že skončila. Škoda :-)(8.4.2019)

 • rigby
  *

  Seriál Doktor Martin nebyl žádný zázrak, ale ještě se na něj dalo dívat. Bylo to nenáročné a vtipné podvečerní odpočívání. Něco obdobného jsem čekal i od Topinky, ale to jsem se bohužel hodně spletl. Tragikomická figurka se pohybuje v kulisách podivného scénáře a jeho hloupé konání, které má být zřejmě vtipné, není vůbec k smíchu, ale spíše k pláči. Je to souboj autorů s divákem, co všechno se dá ještě vydržet. V tomto případě to ale balancuje už za hranicí vkusu. Nejzajímavější se tak na celém díle jeví alternativní seriál o Majerovi a Štrosovi.(9.4.2019)

 • Trixinka
  ***

  Pohodový seriál, který neurazí, ale ani příliš nenadchne. Nejvíc se mi líbil paradoxně poslední díl, aspoň nějaká akce na závěr :) Jen škoda, že se v seriálu více neobjevovaly postavy ze seriálu Doktor Martin.(7.4.2019)

 • Ironhead
  *

  Jedna hvězdička za hezkou přírodu... zbytek byla opravdu jenom trapnost nad trapnost... :oT(8.4.2019)

 • Yze
  *

  Něco jako inspektor Clouseau nebo Johnny English. Ovšem Topinka je debil...(12.6.2019)

 • Farao607
  ***

  Neurazí. Taková pohodička(6.4.2019)

<< předchozí 1 2
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace