Strážmistr Topinka

• Slovensko Strážmajster Topinka
Česko / Slovensko, 2019, 11 h 11 min (Minutáž: 50–53 min)

Režie:

Petr Zahrádka

Kamera:

Miloslav Holman

Hudba:

Andy Čermak

Robert Mikluš, Jiří Bartoška, Veronika Freimanová, Jenovéfa Boková, Marek Geišberg, Miroslav Donutil, Gabriela Marcinková, Václav Kopta, Tomáš Jeřábek (více)

Epizody(13)

Postavy ze seriálu Doktor Martin se vrací v nové sérii, jejímž hlavním hrdinou je tentokrát protějovský policista Tomáš Topinka (R. Mikluš), který v podhorském městečku řeší nejrůznější případy. Ať už jsou banální či skutečně dramatické, svérázná Topinkova figura každé vyšetřování prožívá jako velkou kauzu... (Česká televize)

Recenze uživatele tron k tomuto seriálu (2)

Zločin na poště (2019) (E01)

Dosť tragický rozjazd. Topinka mi je vcelku nesympatický, čo by sa ale ešte ako-tak dalo prežiť, lebo tu má k dispozícii dosť hercov/postáv, ktorí sú na tom o poznanie lepšie (aj keď Gabika Marcinková si mohla účasť v tomto projekte odpstiť). Problém vidím v nefunkčnom humore, čudných dialógoch, wtf momentoch (prevrátanie stola v krčme) a dosť trápnom prípade. Nečakal som od neho dokument roka, ale policajné postupy sú tu prezentované skutočne dosť odvážne (okamžité pustenie šoféra auta, v ktorom sa našla zásadná stopa vedúca k odhaleniu závažného trestného činu). ()

Zločin na farmě (2019) (E03)

"Opatrne, občan. Opatrne!" Scenár tradične slabší a Topinkovi som stále neprišiel na chuť, ale rozhodne tretej časti výrazne pomáha bizarný prípad zabitých oviec a, to najmä, buddy chémia s Marekom Geišbergom (ktorý si slovenského policajta užil všetkými desiatimi). ()