Nastala chyba při přehrávání videa.
 • honajz
  **

  Nevím, mně postavy přišly nesympatické, nechápal jsem, proč by si holka, která si hraje na vyšší zbohatlickou třídu, doma chovala místo bohatého milence takové nemakačenko a prasátko, a ani Marian mi nepřišel, že by se předvedlv nějakém zajímavém a lidském světle. Takže mi samozřejmě přišlo jedno i to, jestli ti dva k sobě najdou cestičku a jak. Daný humor mne také neoslovil. Vlastně mi to připomnělo mnohé podobné české filmy, třeba Všechno nebo nic (sic!), jen se tady tvůrci trochu krotili.(4.1.2020)

 • lineker
  ***

  Nevím čím to je, ale severní sousedé prostě ty pohodové, na nic si nehrající romance umí o dost lépe. Člověk si při nich nepřipadá trapně, či hloupě, sem tam se pohodově usměje a po filmu mu nezůstává hořká pachuť v ústech za hodinu a půl promarněného života. Nečekejte zázraky, ale sto minut v pohodě stráveného času.(8.11.2019)

 • sochoking
  *****

  Vynikajúco napísaná, výborne zrežírovaná superpohodová romantická vec s inteligentnými hláškami a sofistikovaným humorom vhodná na akúkoľvek náladu. Absolútne nepresladené!(27.6.2018)

 • Aljak
  **

  Posledné roky nám Poliaci viac krát ukázali, že vedia točiť kvalitné filmy. Podatek od miłości by som však do tejto kategórie zrejme nezaradil. Vo svojej podstate ten základ filmu nebol vôbec na zahodenie, ale niečo zásadné tomu proste chýbalo. Áno, postavy sú sympatické, dej odsýpa, ale celú dobu som mal pocit, akoby to točili Francúzi a nie Poliaci. Napriek veľkej snahe o dôvtip to pôsobilo často príliš sucho (samozrejme, našli sa aj svetlé chvíle), no a každému bolo asi jasné, kam sa celý dej poberá. Nuž, je to film z kategórie nemastné-neslané... Takže mňa osobne nenadchol, no zároveň to nebolo úplne beznádejné.(29.10.2019)

 • troufalka
  ***

  Bavila jsem se.(5.11.2019)