poster

Superfly

 • USA

  SuperFly

 • Velká Británie

  SuperFly

 • Nový Zéland

  SuperFly

 • Austrálie

  SuperFly

Akční / Krimi / Thriller

USA, 2018, 116 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • BOURQUE
  **

  Film „Superfly“ sa snaží napodobniť klasické snímky daného žánru (vládnutie bandami/drogy/zrada). Pán „Director X.“ však dosahuje len do výšky „slabší priemerný“. Film ako celok krváca z viacerých rán, ale zase nemôžem povedať, že by som úplne stratil pozornosť počas jeho sledovania. Najviac ma prekvapil účasť J. Morrisonovej. „Dr. Cameronová“ v úplne inej role. Nehovorím, že to nezvládla, ale je ešte v čom sa zlepšiť. Osobné hodnotenie: 66% (**) (12.11.2018)

 • Marze
  **

  Je to skutečně stylová video music kultura a plné energie. Připadal jsem si jako když sleduji dvouhodinové video. Celkově film vyznívá úplně všeobecně průměrně. Hlavní postava je výborně psychologicky vykreslená a neměl jsem s ní žádné sympatie. Člověk jen čeká, kdy přijde trest. Pobavili mě některé hlášky jako "žije si jako důchodce až na ty baby". Dávám průměr 50%.(25.12.2018)

 • SNCIS
  **

  Obsahuje spoilery: "Všechna moc světa nezastaví kulku. A žádné auto neujede osudu. Pro všechno, co mám, jsem velmi tvrdě pracoval, a teď o všechno můžu přijít." Černí herci, černý soundtrack, černý rejža. Co vznikne? Kupodivu ne tma. Když se film uklidní a začne se mluvit, tak je to nuda. Film je klidný, takže nudný. Akce tady není zlé natočená. Přestřelka v domě hlavního hrdiny + následná automobilová honička byla celkem fajn. Pak stojí za zmínku trojka ve sprše. To je taky hodně akční scéna. Příběhová linka, kde černoušek intrikuje, aby přechcal všechny okolo - už nuda je. Navíc mi hlavní protagonista nepřirost k srdci... A taky jsem mu nevěřil jeho Kung-fu. "Když tancuješ se smrtí dlouho... Nakonec tě utancuje." - 40%.(3.1.2019)

 • Arsenal83
  *

  Keď do hlavnej úlohy nominujete "herca", ktorý hral doteraz len mŕtvolu v Odloženom prípade, máte o prepadák postarané, hoci ste ho obliekli, aby vyzeral ako ten spevák Weekund. Scenár sa s tým tiež nebabre a rovno vsadil na osvedčené frázy ako Fakjú, madrfakr, prípadne Ajdontgivafak. Vraj to je prerábka z roku 1972, čo účes Trevora Jacksona alá hrdzavý kastról potvrdzuje.(2.8.2018)

 • Shitonit
  *****

  Je to jiný, zpracováním bych to přirovnal k dokonalý Říši drog. Chytlo mě to v první milise kundě, a jak to tak letí, povídám si, si to snad šlehnu ještě jednou. Přehledný, zábavný, tak akurát napínací, a i přes můj odpor k negroidním pseudokrimoškám musím uznat, že to je dobrý. Dost kurva dobrý. Negři :-)(19.8.2019)

 • - Film se natáčel 5 měsíců. (Stoka)